صفحه نخست | رضا عنایتی به عنوان سرمربی تیم امید معرفی شد

رضا عنایتی به عنوان سرمربی تیم امید معرفی شد

به گزارش پایگاه خبری ذره‌بین ورزش، در حالی که از ماه‌ها قبل و پس از پایان همکاری فدراسیون فوتبال با مهدی مهدوی‌کیا، همه منتظر معرفی سرمربی تیم امید بودند، سرانجام فدراسیون فوتبال صبح امروز اعلام کرد که رضا عنایتی به عنوان سرمربی تیم المپیک معرفی شده است.
فدراسیون فوتبال این خبر را به نقل از مهدی محمدنبی، نایب رییس اول مهدی تاج، اعلام کرد و همچنین نوشت که این انتخاب «بر اساس پیشنهاد امیر قلعه‌نویی» بوده و با موافقت «فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک» همراه شده است.
نکته مهم اینکه پیش‌تر مجتبی حسینی، مهدی تارتار و محمد ربیعی به عنوان سه گزینه نهایی انصراف خود از هدایت تیم امید را اعلام کرده بودند و همچنین نفراتی چون افشین قطبی، سعید دقیقی و رسول خطیبی نیز در قامت گزینه‌های جدید، مطرح شدند اما در نهایت این پُست به رضا عنایتی رسید.
عنایتی 46 ساله که سابقه سرمربیگری در قشقایی و نفت مسجدسلیمان را دارد، سه فصل پیش با هوادار تهران از لیگ یک به سطح اول فوتبال ایران صعود کرد و یک فصل نیز با این تیم در لیگ برتر حضور داشت.
او همچنین مهاجم سابق تیم ملی ایران و استقلال محسوب می‌شود که سه بار به عنوان آقای گلی رسیده و یکی از مهاجمان شاخص تاریخ فوتبال ایران به حساب می‌آید.
تیم امید ایران خود را آماده حضور در مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیا در بهار 2024 می‌کند که قرار است قرعه‌کشی مرحله مقدماتی آن روز پنج شنبه برگزار شود. ایران در سید دوم این مسابقات حضور دارد.
همچنین مسابقات مقدماتی به مدت 8 روز در شهریورماه 1402 برگزار خواهد شد و تیم‌های برتر هر گروه، جواز حضور در مسابقات مقدماتی را کسب خواهند کرد.
رضا عنایتی به عنوان سرمربی تیم امید معرفی شد
31-02-1402, 05:29
بازگشت