صفحه نخست | گیتی پسند گام اول را محکم بردار

گیتی پسند گام اول را محکم بردار

به گزارش پایگاه خبری ذره‌بین ورزش، در هفته اول لیگ برتر فوتسال 1402 روز جمعه ۱۳ مرداد ۱۴۰۲ گهرزمین سیرجان و گیتی‌پسند اصفهان به مصاف هم خواهند رفت؛ تاریخ‌ ورق خورده است و دوباره آن‌ها برابر یکدیگر حاضر و آماده شده‌اند.
خوش‌بینی در سیرجان موج می‌زند و در سوی دیگر کشاوز و گیتی در سودای به آغوش کشیدن جامی دیگر هستند.
هر چه باشد آنها پس از چندین سال به رویکرد "ستاره‌سالاری" قناعت نکرده‌اند، درخشش مسعود یوسف و مهدی‌خانی خبر از شکوفایی جوانان داده و گزینه‌های محمد کشاورز را هم متنوع‌تر ساخته و هم غیرقابل پیش‌بینی‌تر.
اما گهرزمین سیرجان چه؟ قرعه‌ها در پنج هفته ابتدایی دهن کجی کرده‌اند و آن‌ها را در چالش پیچیده‌ای جای داده اند، خیلی پیچیده. پسران افضلی طی پنج دیدار، با چهار تیم مدعی قهرمانی پیکار خواهند داشت. ( گیتی‌پسند _ پالایش نفت بندرعباس _ کراپ الوند و سن‌ایچ ساوه ) .
آیا گهرزمینی‌ها از سد حریفان عبور خواهند کرد؟ قطعا افضلی می‌گوید آری .
تاریخ چه می‌گوید؛ گیتی‌پسند در فصل گذشته حریفش را دو بار به زانو در آورده. با نتایج هشت بر چهار در اصفهان و یک بر صفر در سیرجان. این آمار حِرص افضلی و شاگردانش را برانگیخته است.
بچه های گیتی پسند برای قهرمانی و خط و نشان کشیدن برای حریفان لطفا گام اول را محکم بردار.
بازیکنان گیتی پسند: مسعود محمدی، محمدرضا سنگ‌سفیدی، بهمن جعفری، امیرحسین داودی، بهداد شیخ‌احمدی، علیرضا رفیعی‌پور، مهدی مهدی‌خانی، کیانوش شیرپور، مهدی عبداللهی، حسین خدامی، مهدی کریمی، مسعود یوسف، ابوالفضل حسن‌خانی، بهزاد رسولی، علیرضا عسگری‌کهن و محمدحسین درخشانی
گیتی پسند گام اول را محکم بردار
12-05-1402, 07:52
بازگشت