صفحه نخست | مصاف ذوب آهن اصفهان و استقلال تهران

مصاف ذوب آهن اصفهان و استقلال تهران

به گزارش پایگاه خبری ذره‌بین ورزش، تیم‌های فوتبال ذوب آهن و استقلال تاکنون ۴۴ بار در تاریخ لیگ برتر به مصاف هم رفته‌اند که سهم ذوب آهن ۱۲ پیروزی و استقلال ۱۷ پیروزی بوده است، ضمن اینکه ۱۵ بازی دو تیم با نتیجه تساوی به پایان رسیده است.
در این ۴۴ رویارویی دو تیم ۹۴ گل به ثمر رسیده که سهم استقلال ۵۲ گل و سهم ذوب‌آهن ۴۲ گل بوده است.
ذوب آهن تاکنون ۲۲ بار در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر در اصفهان میزبان استقلال بوده است که در این تقابل‌ها سبزپوشان اصفهانی هفت بار پیروز بوده‌اند و ۶ دیدار نیز با پیروزی استقلال به پایان رسیده است.
سهم گل زده استقلال در تقابل‌های دو تیم در اصفهان اما بیشتر است. در این ۲۲ رویارویی، استقلال ۲۳ بار گلزنی کرده است و ذوب آهن ۲۱ بار موفق شده است دروازه مهمان خود را باز کند.
در سه فصل اخیر ذوب آهن در اصفهان برابر استقلال نتایج جالبی نگرفته است و در سه میزبانی اخیر خود دو شکست و یک تساوی بدون گل برابر استقلال داشته است. ذوب آهن در دو میزبانی آخر برابر استقلال بازنده بوده است و در سه میزبانی آخر حتی نتوانسته دروازه این تیم را باز کند.
گفتنی است بهترین پیروزی‌های دو تیم برابر یکدیگر با نتیجه سه بر صفر رقم خورده است که ذوب آهن یک بار و استقلال سه بار موفق به ثبت این نتیجه شده‌اند.
آمار رویارویی‌های ذوب آهن و استقلال در لیگ برتر به شرح زیر است:
مصاف ذوب آهن اصفهان و استقلال تهران
3-09-1402, 19:18
بازگشت