صفحه نخست | سپاهان ایران یک-نیروی هوایی عراق 0 / طلایی‌پوشان نزدیک به صعود

سپاهان ایران یک-نیروی هوایی عراق 0 / طلایی‌پوشان نزدیک به صعود

به گزارش پایگاه خبری ذره‌بین ورزش، در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، دوشنبه شب 6 آذرماه 1402 تیم فوتبال فولادمبارکه سپاهان ایران از ساعت 21:30 در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف نیروی هوایی عراق رفت که مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود نماینده اصفهان به پایان رسید.
با این پیروزی سپاهان 10 امتیازی شد و در رده دوم جدول قرار گرفت و الاتحاد عربستان 12 امتیازی در صدر ایستاد. نیروی هوایی عراق 7 امتیازی هم در رده سوم جدول ایستاده است.
زردپوشان ایرانی مقابل نیروی هوایی عراق 9 نفره بازی کردند و به پیروزی رسیدند. سپاهان با این برد ارزشمند به صعود به مرحله بعد بسیار امیدوار شد.
داوران: عبدالرحمن ابراهیم، طالب سالم، سعود احمد( قطر)

ترکیب سپاهان ایران: پیام نیازمند، هادی محمدی، محمد دانشگر، رامین رضاییان، میلاد زکی‌پور، محمد قربانی، محمد کریمی، محمدجواد حسین‌نژاد، آریا یوسفی(47 شهریار مغانلو)، فرشاد احمدزاده (92 سیاوش یزدانی) و رضا اسدی(73 برایان دابو) سرمربی: ژوزه مورایس
ترکیب نیروی هوایی عراق: محمد حامد، روسلان هانون، اندیایی(59 محمدقاسم مجید)، حامود مشهان، سعد عبدالله عامر(80 ادوکو)، همام طارق(59 شریف عبدالحکیم)، ابراهیم بایش، اتچو(6+90 ابوگو)، علی جاسم، مهند عبدالرحمان سرمربی: ایوب ادویشو

کارت زرد: فرشاد احمدزاده( سپاهان ) ابراهیم بایش، سعد عبدالله عامر، اتچو ( نیروی هوایی عراق)

کارت قرمز: محمد جواد حسین نژاد( دقیقه 42) هادی محمدی( دقیقه 90) از سپاهان

گل دقیقه 4: فرشاد احمدزاده(دقیقه 4) برای سپاهان ایران: اشتباه مدافعان نیروی هوایی عراق یک فرصت گلزنی خوب برای سپاهان ایجاد کرد و رضائیان توپ ربایی کرد و به خوبی توپ را از دروازه بان عبور داد اما در آستانه ورود به دروازه فرشاد احمدزاده با یک شوت محکم گل را به نام خود ثبت کرد.

اخراج‌ها:
دقیقه 42: خطای شدید حسین نژاد روی بازیکن نیروی هوایی عراق باعث شد که داور به او کارت قرمز نشان داد.
دقیقه88: بازیکنان دو تیم به شدت باهم درگیر شدند و داور عراقی تلاش کرد خونسردی اش را حفظ کند و سپس از طریق کمک داور ویدئویی صحنه‌های درگیری را بازنگری کرد و هادی محمدی با کارت قرمز داور از زمین اخراج شد.
سپاهان ایران یک-نیروی هوایی عراق 0 / طلایی‌پوشان نزدیک به صعود
6-09-1402, 10:11
بازگشت