صفحه نخست | باید بانوان با امنیت کامل و بدون دغدغه در ورزشگاه‌ها حضور یابند

باید بانوان با امنیت کامل و بدون دغدغه در ورزشگاه‌ها حضور یابند

به گزارش پایگاه خبری ذره‌بین ورزش، جواد محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان پیرامون حضور بانوان اصفهانی در ورزشگاه‌ها اظهار داشت: ورود بانوان به ورزشگاه برای فوتبال ساز و کار تصمیم‌گیری و اجرایی خاص خود را دارد، از زمانی‌که این موضوع در سطح کلان مطرح شد، کمیسیون‌های تخصصی تشکیل شده است.
وی ادامه داد: برخی تصمیمات در سطح کلان اتخاذ می‌شود و برخی تصمیمات با توجه به شرایط محیطی به استان‌ها واگذار می‌شود، در اصفهان مدیریت کلان استان به جد پیگیر این موضوع می‌باشد و از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار گرفته است.
جواد محمدی تصریح کرد: باید فضایی ایجاد کنیم که بانوان علاقمند با امنیت کامل و بدون دغدغه و با گرفتن خدمات زیرساختی، اقامت کوتاه مدت و سایر خدمات در شأن بانوان در ورزشگاه حاضر شوند، دسترسی به ورزشگاه با جاده اختصاصی که با آسایش به ورزشگاه برسند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان خاطرنشان کرد: مسائل بهداشتی، ترافیکی، انتظامی، اجتماعی و فرهنگی مورد بررسی قرار گرفته است، همه در حال کمک هستند تا موانع و کمبودها برطرف شود تا بانوانی که قصد دارند به ورزشگاه بروند، بدون دغدغه و نگرانی بتوانند در این فضا حضور پیدا کنند.
وی گفت: تاکنون جلسات و کمیسیون‌های تخصصی تشکیل و تقسیم وظایف شکل گرفته و همه به صورت هدفمند در حال تلاش هستند تا این موضوع به نحو صحیح اجرا شود.
باید بانوان با امنیت کامل و بدون دغدغه در ورزشگاه‌ها حضور یابند
14-10-1402, 11:02
بازگشت