صفحه نخست | استقلال و ملوان به تساوی رضایت دادند

استقلال و ملوان به تساوی رضایت دادند

به گزارش پایگاه خبری ذره‌بین ورزش، تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در جریان هفته هفدهم لیگ برتر ایران از ساعت ۱۷:۱۵ در ورزشگاه سیروس قایقران میزبان استقلال بود که این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
گل‌ها: محمدرضا سلیمانی در دقیقه ۶۵ برای ملوان و جلال‌الدین ماشاریپوف در دقیقه ۶۷ برای استقلال.
کارت زرد: امید حامدی‌فر در دقیقه ۲۴ از استقلال و پدرام قاضی‌پور در دقیقه ۲+۴۵ و مجید عیدی در دقیقه ۷۱ از ملوان.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، ایمان سلیمی، رافائل سیلوا، آرمین سهرابیان، صالح حردانی، سیدابوالفضل جلالی، روزبه چشمی، امید حامدی‌فر، مهدی مهدی‌پور، جلال‌الدین ماشاریپوف (80- مهرداد محمدی)، گوستاوو بلانکو(87- آرمان رمضانی).

ترکیب ملوان: حبیب فرعباسی، میلاد باقری، حامد نورمحمدی، آرمان اکوان، مجید عیدی، پدرام قاضی‌پور، پویا پورعلی، محمدرضا بردبار (۴۶- حسین صادقی)، مهران احمدی (۶۱- ابوذر صفرزاده)، رضا جعفری، محمدرضا سلیمانی.
استقلال و ملوان به تساوی رضایت دادند
استقلال که دو امتیاز مهم را در انزلی جا گذاشت، با ۳۶ امتیاز به یکه‌تازی‌اش در جدول ادامه داد. آبی‌ها که هفته گذشته پنج امتیاز با پرسپولیس اختلاف داشتند، حالا فاصله‌ای سه امتیازی با رقیب سنتی خود می‌بینند و دیدار سرنوشت‌ساز روز هشتم اسفند مقابل سپاهان ممکن است به صدرنشینی استقلال پایان بدهد. قوی سپید انزلی هم با ۲۸ امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به شاگردان خمس، جای تراکتور را در رتبه پنجم گرفت.
صنعت نفت که با برد شگفت‌انگیز روز گذشته استقلال خوزستان به‌صورت مشترک با نساجی قعرنشین شده بود، برای دهمین مرتبه شکست خورد و با تفاضل گل بدتر نسبت به نساجی، به تنهایی قعرنشین لیگ برتر شد!
هر چهار دیدار اخیر نفتی‌ها در لیگ برتر به شکست برزیل ایران انجامیده است. هوادار نیز به لطف غلبه بر شمس آذر، با ۱۸ امتیاز در رتبه یازدهم قرار گرفت و شمس آذرِ ۲۱ امتیازی در جایگاه نهم ماندنی شد.
نتایج دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال در زیر آمده است:
گل‌گهر سیرجان ۲ - پیکان ۲
استقلال خوزستان ۳ - آلومینیوم اراک ۲
نساجی مازندران صفر - مس رفسنجان ۳
پرسپولیس ۲ - تراکتور تبریز صفر
هوادار ۲ - شمس آذر قزوین یک
صنعت نفت آبادان صفر - فولاد خوزستان ۲
ملوان بندر انزلی یک - استقلال یک
ذوب‌آهن اصفهان - سپاهان اصفهان (به دلیل حضور سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا به زمان دیگری موکول شد)
استقلال و ملوان به تساوی رضایت دادند
3-12-1402, 20:20
بازگشت