www.MOJSPORT.ir

یکشنبه 15 مرداد 1396 - 18:18

علی احمدی: با مدیریت منابع مشکلات هیات‌ها حل شدنی است


علی احمدی: با مدیریت منابع مشکلات هیات‌ها حل شدنی استبحث ورزش یک پدیده اجتماعی است که مورد اقبال عمومی قرار گرفته و بر کیفیت آن روز به روز افزوده شده است.
به گزارش سایت موج ورزش، علی احمدی معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی‌شهر با بیان این مطلب اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین مباحث بحث ورزشی، منابع مالی است که به یکی از دغدغه‌ها تبدیل شده است. با توجه به رسالت ما در بحث ورزش همگانی، و با توجه به کمبود منابع مالی، سعی کردیم اولویت‌ها و جهت‌های خود را بر منابع مالی موجود به صورت مناسب مشخص کنیم.
معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی‌شهر بیان کرد: در هیات‌های ورزشی نیز سعی کردیم خزانه‌داران هیات‌ها را از افراد متخصص انتخاب کنیم و ابلاغ‌ها را به روز کنیم که خوشبختانه این قضیه به خوبی پیش رفته است.
وی گفت: جلساتی را در هیات‌های ورزشی تشکیل دادیم و مشکلات موجود در اسناد ورزشی را مورد بررسی قرار داریم که با مدیریت منابع، بسیاری از مشکلات هیئت‌ها حل شدنی است.
احمدی اظهار داشت: سوق دادن هیات‌های ورزشی به سمت قهرمان‌پروری و اتمام پروژه‌های نیمه تمام از دیگر برنامه‌های اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی‌شهر است.
معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی‌شهر با بیان این‌که سعی بر اتمام مجموعه ورزشی قدس شهرستان خمینی‌شهر داریم، اظهار داشت: همچنین در حال تعمیر و مراحل پایانی ساخت مجموعه ورزشی کوثر هستیم و امیدواریم با مدیریت منابع مالی به زودی به بهره‌برداری برسد.
وی با بیان این‌که تجلیل از ورزشکاران مدال آور را در اولویت‌های خود قرار داده‌ایم گفت: سعی در حمایت مالی از ورزشکاران داشتیم و طی مراسم رسمی از آن‌ها تجلیلی به عمل آوریم. همچنین با ایجاد چتر حمایتی برای ورزشکاران و قهرمانان شهرستان، با در اختیار دادن مکان و امکانات به آن‌ها کمک کنیم.
احمدی خاطرنشان کرد: نگاه اداره ورزش در مقطع کنونی افزایش جایگاه ورزش در شهرستان و استان اصفهان است که این امر با افزایش حمایت‌های مالی در استان افزایش می‌یابد که در این صورت بازدهی بیشتری خواهیم داشت.

www.MOJSPORT.ir بازگشت