صفحه نخست | استخر ورزشگاه ملت شهرستان شاهین‌شهر باز شد

استخر ورزشگاه ملت شهرستان شاهین‌شهر باز شد

به گزارش سایت موج ورزش، مهدی اعراب رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین‌شهر و میمه با بیان این مطلب گفت: با امضای تفاهم‌نامه واگذاری مالکیت استخر ورزشگاه ملت از بنیاد مستضعفان به اداره ورزش و جوانان، مهر و موم این استخر پس از هفت سال انتظار به دستور مقام قضایی باز شد.
وی افزود: تفاهم‌نامه انتقال مالکیت استخر ورزشگاه ملت صبح امروز با حضور مدیر هماهنگی اداره کل اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان اصفهان و نماینده دادگستری در محل ورزشگاه ملت به امضا رسید.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین‌شهر و میمه با قدردانی از مجموعه مسئولان شهرستان به‌ ویژه نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در پیگیری مشکل حقوقی فک مهر و موم تنها استخر دولتی شاهین‌شهر خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های حسینعلی حاجی دلیگانی چندین جلسه با سعیدی‌کیا، رئیس بنیاد مستضعفان در خصوص انتقال مالکیت این استخر از این بنیاد به اداره ورزش و جوانان برگزار شد.
وی اظهار داشت: استخر ورزشگاه ملت به 500 میلیون تومان اعتبار نیاز دارد تا بهره‌برداری کامل از آن انجام شود، این اعتبار قرار است از محل اعتبارات استانی و ملی وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان تأمین شود.
وی ادامه داد: تلاش می‌کنیم بهره‌برداری رسمی از این طرح ورزشی، با تکمیل طرح محوطه‌سازی و نظافت مجموعه 5 هزار مترمربعی استخر، دهه فجر امسال باشد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شاهین‌شهر و میمه این نوید را به رؤسای هیأت‌های ورزشی داد که با مزایده اجاره استخر ملت به بخش خصوصی بخشی از کمبود اعتبارات هیأت‌های ورزشی تأمین خواهد شد.
15-08-1396, 02:40
بازگشت