www.MOJSPORT.ir

سه شنبه 9 فروردین 1401 - 18:18

استقبال بی‌نظیر از مجموعه‌های ورزشی بولینگ و بیلیارد اصفهان


استقبال بی‌نظیر از مجموعه‌های ورزشی بولینگ و بیلیارد اصفهانشهروندان و مسافرین نوروزی از مجموعه‌های ورزشی بولینگ و بیلیارد اصفهان استقبال بی‌نظیری داشتند.
به گزارش موج ورزش، امیرحسین صمدانی رییس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان اصفهان گفت: مجموعه‌های رشته‌های بولینگ و بیلیارد استان اصفهان با ظرفیت کامل در طول ایام نوروز ۱۴۰۱ در اختیار شهروندان شریف و مسافرین گرامی بود.
وی در ادامه ضمن اشاره به استقبال بی‌نظیر از امکانات زیرمجموعه افزود: تا امروز بیش از هشت هزار نفر از مجموعه‌های ورزشی بولینگ و بیلیارد در سطح استان اصفهان استفاده کرده اند.
صمدانی این حجم از استقبال را نتیجهی بعد همگانی رشته‌های بولینگ و بیلیارد در کنار بعد قهرمانی دانست و اظهار داشت: مجموعه های بزرگ و مجهز ورزشی بولینگ و بیلیارد از ظرفیت‌های عظیم گردشگری و صنعت ورزش در نصف جهان بوده و امیدواریم با حمایت‌های لازم در راستای اشتغال آفرینی برای جوانان توسعه یابد.
رییس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان اصفهان ضمن تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کلیه باشگاه های زیر مجموعه گفت: در ایام نوروز بازدیدهای میدانی توسط ارکان هیات از باشگاه‌های ورزشی صورت پذیرفته و ادامه خواهد داشت.
استقبال بی‌نظیر از مجموعه‌های ورزشی بولینگ و بیلیارد اصفهان

www.MOJSPORT.ir بازگشت