» » لیگ برتر بسکتبال / صعود ذوب‌آهن به فینال لیگ برتر ایران

لیگ برتر بسکتبال / صعود ذوب‌آهن به فینال لیگ برتر ایران

در تاریخ : 24.01.01
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 65
لیگ برتر بسکتبال / صعود ذوب‌آهن به فینال لیگ برتر ایراندر سومین دیدار از نیمه‌نهایی لیگ برتر بسکتبال ایران، تیم ذوب‌آهن اصفهان مقابل نظم‌آوران سیرجان به پیروزی رسید.
به گزارش موج ورزش، در سومین دیدار از مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر بسکتبال، تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و نظم‌آوران سیرجان در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که ۲ بازی قبل را ذوب‌آهن پیروز شده بود.
محمدحسین اصغری، امیرعلی قلی‌زاده، فرید اصلانی، اشکان خلیل‌نژاد، محمد امجد، حامد سهراب‌نژاد، آرمان زنگنه، ارسلان کاظمی، علیرضا مرتضوی و محمدرضا اکبری بازیکنان ذوب‌آهن در این دیدار بودند.
کوارتر نخست را بازیکنان نظم‌آوران که برای جبران باخت‌های گذشته وارد زمین شده بودند، بهتر شروع کردند و موفق شدند در پایان این کوارتر با نتیجه ۱۵ بر ۱۳ از ذوب‌آهن پیش بیفتند.
در کوارتر دوم اما سبزپوشان به خود آمدند و این کوارتر را با نتیجه ۲۱ بر ۷ از سیرجانی‌ها بردند؛ نیمه نخست با نتیجه ۳۴ بر ۲۲ به سود ذوب‌آهن به پایان رسید.
در کوارتر سوم نظم‌آوران دفاع منسجمی انجام داد و کار را برای ذوب‌آهنی سخت کرد، این کوارتر محدودیت ۵ خطای تیمی ذوب‌آهن نیز خیلی زود به اتمام رسید تا در نهایت این کوارتر با نتیجه ۱۸ بر ۱۵ به سود نظم‌آوران به پایان برسد.
در کوارتر چهارم بازی متعادل پیش رفت و شاگردان فرزاد کوهیان در ذوب‌آهن با نتیجه ۱۶ بر ۱۵ پیروز شدند تا در نهایت این دیدار با نتیجه ۶۵ بر ۵۵ به سود ذوب‌آهن به پایان برسد و این تیم با کسب سومین برد متوالی به فینال لیگ برتر بسکتبال راه پیدا کند.
در پایان این دیدار فرید اصلانی از ذوب‌آهن و محمد شهریان از نظم‌آوران با کسب ۱۵ امتیاز عنوان امتیازآورترین بازیکن میدان را به دست آوردند؛ محمدرضا اکبری با کسب ۱۰ امتیاز دومین بازیکن امتیازآور ذوب‌آهن در این دیدار بود.
لیگ برتر بسکتبال / صعود ذوب‌آهن به فینال لیگ برتر ایران[center][/center]
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری