» » دیدار دبیرکل فدراسیون بولینگ و بیلیارد با جواد محمدی

دیدار دبیرکل فدراسیون بولینگ و بیلیارد با جواد محمدی

در تاریخ : 18.03.01
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 58
دیدار دبیرکل فدراسیون بولینگ و بیلیارد با جواد محمدیعلی سلطانپور دبیرکل فدراسیون بولینگ و بیلیارد با سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش موج ورزش، علی سلطانپور دبیرکل فدراسیون بولینگ و بیلیارد جمهوری اسلامی ایران روز سه‌شنبه 17 خرداد 1401همراه با امیرحسین صمدانی رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان با جواد محمدی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان دیدار و گفتگو کردند.
علی سلطانپور در این دیدار ضمن اشاره به تحول صورت گرفته در هیات استان گفت: الگوسازی این استان باعث رشد و ارتقاء هیات‌های متناظر استانی قرار گرفته و عملکرد مطلوب استان اصفهان در رشته‌های زیرمجموعه قابل تحسین است.
دبیرکل فدراسیون بولینگ و بیلیارد ضمن تاکید بر رتبه مناسب هیات گفت: آقای صمدانی رئیس هیات استان و تیم اجرایی خود تحول را با عزم جهادی سرلوحه قرار داده اند.
جواد محمدی نیز در این دیدار اظهار داشت: رویکرد فرهنگی و ورزشی مناسب می‎تواند هیات‌ها را در بهبود عملکرد کمک نماید.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان ضمن تاکید بر حمایت همه جانبه از هیات‌های ورزشی خاطرنشان کرد: توسعه رشته‌های ورزشی و توسعه همگانی و قهرمانی با هم از نیازهای مهم رشته‌های بولینگ و بیلیارد است.
در این دیدار نیز امیرحسین صمدانی رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان گزارشی از عملکرد هیات ارائه داد و بر اجرایی شدن برنامه‌های موجود در تقویم عملیاتی هیات تاکید کرد.
دیدار دبیرکل فدراسیون بولینگ و بیلیارد با جواد محمدی
دیدار دبیرکل فدراسیون بولینگ و بیلیارد با جواد محمدی
دیدار دبیرکل فدراسیون بولینگ و بیلیارد با جواد محمدی
دسته بندی : خبرها / اخبار ویژه
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری