» » ارتقای 16 پله‌ای رتبه‌ هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان در کشور

ارتقای 16 پله‌ای رتبه‌ هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان در کشور

در تاریخ : 11.04.01
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 80
ارتقای 16 پله‌ای رتبه‌ هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان در کشور طبق ارزیابی فدراسیون بولینگ و بیلیارد ایران، هیات استان اصفهان در بین دیگر هیات‌های بولینگ و بیلیارد کشور رتبه چهارم را کسب نمود.
به گزارش موج ورزش، امیرحسین صمدانی رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و بولس استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: متاسفانه در سال ۱۳۹۹ رتبه هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان بیستم کشور بود، اما در دوره مدیریتی جدید و با تکیه بر توان جوانان انقلابی و متعهد اصفهانی توانستیم در سال اول 16 پله صعود کنیم و امید داریم با استعانت از خداوند متعال و حمایت مسئولان سال‌های آینده درخشان‌تر باشیم.
وی ضمن تقدیر از زحمات جامعه‌ بزرگ بولینگ و بیلیارد استان اصفهان خاطر نشان کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و خط مشی، پیشرفت و توسعه‌ در رشته‌های زیر مجموعه تداوم خواهد یافت و نگاه فرهنگی در ورزش‌های زیر مجموعه بیش از پیش طنین انداز خواهد شد.
جوان‌ترین رئیس هیات ورزش استانی کشور در ادامه به افتخار آفرینی ورزشکاران اصفهانی اشاره و تقویت آن را از رئوس اصلی برنامه های هیات برشمرد.
صمدانی در پایان ضمن اشاره به برنامه‌های فرهنگی شاخص اجرا شده توسط این هیات در سطح استان گفت: علیرغم مشکلاتی که در گذشته وجود داشته است در اجرای فرهنگ‌سازی مناسب و ترویج ورزش در فضای سالم با استفاده از ظرفیت‌های قانونی عمل خواهیم کرد.
ارتقای 16 پله‌ای رتبه‌ هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان در کشور
دسته بندی : خبرها / اخبار ویژه
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری