» » پایان جشنواره فرهنگی و ورزشی بازی‌های بومی‌محلی نواحی مقاومت بسیج سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج)

پایان جشنواره فرهنگی و ورزشی بازی‌های بومی‌محلی نواحی مقاومت بسیج سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج)

در تاریخ : 24.04.01
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 2417
پایان جشنواره فرهنگی و ورزشی بازی‌های بومی‌محلی نواحی مقاومت بسیج سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج)جشنواره فرهنگی و ورزشی بازی‌های بومی محلی نواحی مقاومت بسیج سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) با قهرمانی شهرستان مبارکه به پایان رسید.
به گزارش موج ورزش، جشنواره فرهنگی و ورزشی بازی‌های بومی محلی نواحی مقاومت بسیج سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) با قهرمانی شهرستان مبارکه به پایان رسید. سمریم دوم شد و شهرضا به سومی بسنده کرد و کاپ اخلاق به تیم گلپایگان رسید. این رقابت ها در رشته های سه گانه، دال پلان، هفت سنگ، طناب کشی و ... برگزار گردید.
سردار سرتیپ پاسدار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان در حاشیه جشنواره فرهنگی و ورزشی بازی‌های بومی محلی نواحی مقاومت بسیج سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) اظهار داشت: این رویداد فرهنگی ورزشی با استقبال خوبی مواجه شد و در جایی به غیر از مرکز استان بود. جشنواره برای بانوان و آقایان برگزار شد و اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان همراهی و همکاری خوبی داشت که امیدوارم این همکاری و تعامل بیشتر از گذشته باشد.
وی افزود: جشنواره فرهنگی و ورزشی بازی های بومی محلی نواحی مقاومت بسیج سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان در جوزدان نجف آباد برگزار شد که یکی از دلایل آن شناسایی استعدادهای نهفته در مناطق کم برخوردار بود.
فرمانده سپاه صاحب‌الزمان استان اصفهان با تاکید بر لزوم توجه به مناطق کم‌برخوردار، خاطرنشان کرد: ورزش باعث انسجام و وحدت ملی است و حضور و مشارکت مردم در رده‌های سنی مختلف برای ورزش می‌تواند استعدادهای پنهان و نهفته را به جامعه نشان دهد. همچنین این افراد می‌توانند در میادین گوناگون خود را نشان دهند.
فدا تصریح کرد: امروز باید امکانی فراهم شود تا این عزیزان حمایت شده و بتوانند در صحنه‌های بین المللی و جهانی پرچم ایران را بالا ببرند.
همچنین جواد محمدی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گفت: شاهد یک جشنواره فعال و خوب بودیم که انجام این نوع جشنواره‌ها و مسابقات یک پیامد دارد و آن این است که استعدادهای زیادی داریم که اکثرا در شهرستان‌ها حضور دارند.
وی ادامه داد: با توجه به این موضوع و پراکندگی استعدادها باید برنامه ریزی دقیق و منسجم داشته باشیم.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان تاکید کرد: ورزش هیچ حد و مرزی ندارد که مختص به یک دستگاه و ارگان باشد، بلکه همه دستگاه‌ها با وحدت و همدلی پای کار هستند.
وی یادآور شد: استعداد داریم، اما نیاز است آنها را شناسایی کرده و با یک برنامه ریزی دقیق نخبه پروری داشته باشیم تا آینده ورزش کشور را رقم بزنیم.
محمدی خاطرنشان کرد: سیاست اداره کل ورزش و جوانان کمک به تأمین امکانات به ویژه در مناطق کم‌برخوردار و محروم است و تاکنون ۶۵۰ خانه ورزش روستایی در روستاهای مختلف تجهیز شده است.
وی اضافه کرد: برنامه‌ای از سال گذشته با حمایت هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی استان اصفهان و سایر دستگاه‌های مرتبط برای‌ تجهیز پایگاه‌های بسیج استان اجرا و به پشتوانه آن این جشنواره برگزار شد.
پایان جشنواره فرهنگی و ورزشی بازی‌های بومی‌محلی نواحی مقاومت بسیج سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج)
پایان جشنواره فرهنگی و ورزشی بازی‌های بومی‌محلی نواحی مقاومت بسیج سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج)
دسته بندی : خبرها / اخبار ویژه
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری