» » هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان پیشتاز در جهاد فرهنگی

هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان پیشتاز در جهاد فرهنگی

در تاریخ : 11.05.01
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 192
هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان پیشتاز در جهاد فرهنگیموکب بزرگ (رقیه بنت الحسین (علیه السلام)) توسط هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان برپا شد.
به گزارش موج ورزش، امیرحسین صمدانی رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان در حاشیه برپایی موکب بزرگ (رقیه بنت الحسین (علیه السلام)) این هیات در اصفهان اظهار داشت: برای دومین سال پیاپی این هیات به راه اندازی موکب خدمت به مردم شریف اصفهان در دهه اول محرم پرداخته است که توفیقات فراوان برای این مجموعه در پی داشته است.
وی ضمن اشاره به رویکرد فرهنگی و جهاد تبیین گفت: در مدت دوسال این اتفاقات متفاوت فرهنگی و پیشتازی در برپایی کارهای فرهنگی در کنار ورزش باعث الگوسازی در استان و حتی هیات‌های متناظر در کشور شده است.
صمدانی ضمن تقدیر از پشتیبانی‌های فدراسیون بولینگ و بیلیارد، اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان افزود: این توفیقات با همت جهادی جوانان فعال در هیات بولینگ و بیلیارد حاصل گردیده است.
رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان ضمن تقدیر از مشارکت خیرین خاطر نشان کرد: این موکب با همکاری شهرداری منطقه ۵ اصفهان در کنار سی‌وسه‌پل اصفهان، ابتدای خیابان چهارباغ بالا به مدت ۱۰ شب بر پا گردیده است و آماده پذیرایی از مردم عزیز و خدمت‌رسانی به این عزیزان است.
هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان پیشتاز در جهاد فرهنگی
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری