» » استقبال بی‌نظیر جوانان اصفهانی از مسابقات رنکینگ استانی بیلیارد

استقبال بی‌نظیر جوانان اصفهانی از مسابقات رنکینگ استانی بیلیارد

در تاریخ : 09.06.01
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 108
استقبال بی‌نظیر جوانان اصفهانی از مسابقات رنکینگ استانی بیلیاردرئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان گفت: بیش از هفتاد نفر در مسابقات رنکینگ اسنوکر استان شرکت کرده‌اند.
به گزارش ذره‌بین ورزش، امیرحسین صمدانی رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان با ارائه گزارش مسابقات رنکینگ رشته‌های بیلیاردی گفت: از ابتدای سال مسابقات رنکینگ بیلیاردی در همه رده‌های سنی با برنامه ریزی و تقویم مشخص در حال برگزاری است.
صمدانی ضمن تاکید بر تحول و پویایی در هیات تحت مدیریت خود گفت: از روز سه‌شنبه هشتم شهریورماه باشگاه بیلیارد سیتی‌سنتر میزبان مسابقات رنکینگ استان اصفهان در بخش اسنوکر است که این رقابت ها روز پنجشنبه دهم شهریورماه 1401 به پایان خواهد رسید.
رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و بولس استان اصفهان گفت: بیش از هفتاد نفر در مسابقات رنکینگ اسنوکر استان شرکت کرده‌اند که این حجم استقبال بی نظیر است.
وی در پایان خاطر نشان کرد: همه رویدادهای ورزشی هیات بولینگ و بیلیارد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در کیفیت مطلوب و کشوری برگزار می‌گردد و این دوره نیز در یکی از بهترین باشگاه‌های بیلیاردی کشور باشگاه فرهنگی ورزشی بیلیارد شهر در سیتی سنتر اصفهان در حال برگزاری است.
استقبال بی‌نظیر جوانان اصفهانی از مسابقات رنکینگ استانی بیلیارد
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری