» » شهرداری اصفهان و اداره کل ورزش و جوانان شانه به شانه در راه توسعه حوزه‌های ورزش و جوانان

شهرداری اصفهان و اداره کل ورزش و جوانان شانه به شانه در راه توسعه حوزه‌های ورزش و جوانان

در تاریخ : 21.06.01
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 1347
شهرداری اصفهان و اداره کل ورزش و جوانان شانه به شانه در راه توسعه حوزه‌های ورزش و جوانانشهردار کلان‌شهر اصفهان و مدیرکل ورزش و جوانان طی جلسه‌ایی پیرامون موارد مختلف حوزه ورزش و امور جوانان بحث و گفتگو کردند.
به گزارش ذره بین ورزش، علی قاسم‌زاده شهردار کلان‌شهر اصفهان روز سه‌شنبه 22 شهریورماه 1401 با حضور در اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان با جواد محمدی مدیرکل این اداره دیدار و گفتگو کرد.
در این جلسه پیگیری مجدانه بحث انتخاب اصفهان به عنوان "پایتخت جوانان جهان اسلام" در سال 2023، مورد بررسی قرار گرفت، همچنین در خصوص تعامل دو دستگاه در راستای توسعه ورزش همگانی و شهروندی، مشارکت اجتماعی جوانان و بهره‌مندی از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد جوانان و... بحث و گفتگو شد.
جواد محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان در این دیدار ضمن خوش امدگویی و ابراز تشکر از حمایت‌های شهرداری جهت ارتقای ورزش اصفهان گفت: خوشبختانه شهرداری و در رأس آن دکتر قاسم‌زاده، از حامیان اصلی ورزش و جوانان بوده‌اند و خدمات ارزنده‌ایی در راستای توسعه ورزش همگانی و امور جوانان انجام داده‌اند که قابل تقدیر است.
وی در ادامه با اشاره به موفقیت‌های کسب شده در حوزه ورزش همگانی و قهرمانی استان به ویژه شهر اصفهان بر تعاملات مستمر و گسترده حوزه ورزش و شهرداری تأکید کرد.
جواد محمدی افزود: ورود شهرداری به عرصه ورزش همگانی و توسعه زیرساخت‌های ورزشی، بسیاری از موانع و مشکلات این حوزه را مرتفع خواهد ساخت و با حضور دکتر قاسم‌زاده در این راه، ما احساس خوب و مطلوبی خواهیم داشت که جا دارد از وی تشکر ویژه نمائیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان از تعامل دو دستگاه به نیکی یاد کرد و اظهار داشت: با برگزاری برنامه‌های مشترک مناسب با شهرداری نشاط و سلامت اجتماعی ایجاد می‌شود و این امر می تواند منجر کاهش آسیب‌های اجتماعی گردد.
علی قاسم‌زاده شهردار کلان‌شهر اصفهان نیز بیان داشت: مجموعه شهرداری همیشه حامی اصلی ورزش برای همه مردم، مباحث فرهنگی و موضوعات مرتبط با جوانان خلاق و مستعد اصفهان بوده و خواهد بود، بر این اساس با تمام توان آماده همکاری و تعامل با اداره کل ورزش و جوانان می‌باشد و در راستای برگزاری برنامه‌های مشترک فی ما بین دو دستگاه نشست هایی را برگزار خواهیم کرد.
شهرداری اصفهان و اداره کل ورزش و جوانان شانه به شانه در راه توسعه حوزه‌های ورزش و جوانان
شهرداری اصفهان و اداره کل ورزش و جوانان شانه به شانه در راه توسعه حوزه‌های ورزش و جوانان
دسته بندی : خبرها / اخبار ویژه
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری