» » به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر

به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر

در تاریخ : 11.07.01
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 5157
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برترنتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور اعلام شد.
به گزارش ذره‌بین ورزش، رقابت‌های بوکس سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور، روز شنبه نهم مهرماه به میزبانی سالن 17 شهریور اصفهان آغاز و تا روز چهارشنبه 13 مهرماه 1401 ادامه خواهد داشت.
این رقابت‌ها در 13 وزن 44 تا 46، 48، 50، 52، 54، 57، 60، 63، 66، 70، 75، 80 و 80+ کیلوگرم با حضور بوکسورهایی از سراسر کشور و برابر قوانین آیبا در حال برگزاری است.

نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور به شرح ذیل می‌باشد:
نتایج کسب شده در روز اول:
وزن 44 تا 46 کیلوگرم:
مبین محمدنژاد (آذربایجان‌غربی) – امیرمحمد آقا میرزایی (ایلام)/ برنده محمدنژاد
پارسا پدرام (خراسان رضوی) – امیرمحمد نتامی (ایلام)/ برنده نتامی
علی فرامرزی (اصفهان) – محمد احمدی (چهارمحال بختیاری)/ برنده فرامرزی
محمدمهدی امینی (البرز) – مهیاد صمدپور (کردستان)/ برنده صمدپور
علی غرقانی (کهگیلویه و بویراحمد) – محمدرضا شه بخش (سیستان و بلوچستان)/ برنده غرقانی
ابوالفضل عرب (بوشهر) – امیدرضا قدرتی (قزوین)/ برنده قدرتی
سجاد حسن زاده (مرکزی) – متین رعیتی (فارس)/ برنده حسن زاده
علی دهقان دولتی (خراسان جنوبی) – نیما ذاکری (کرمان)/ برنده دهقان دولتی

وزن 48 کیلوگرم:
طاها ناصری (خورستان) – فردین جوانمردی (آذربایجان‌شرقی)
محمد سیدعلی (کهگیلویه و بویراحمد) – ماهان صالح نیا (کردستان)
مهدی شعبان (لرستان) – امیرحسین بصره (هرمزگان)
امیرعلی محبت (تهران) – امیرمحمد فاتح (مرکزی)
علیرضا میرزاموجنی (گلستان) – علی الله‌یار (زنجان)/ برنده الله‌یار

وزن 50 کیلوگرم:
محمد بهرامی‌زاده (مازندران) – امیرحسین کریمی (یزد)/ بهرامی‌زاده
محمدمهدی پارسایان (خوزستان) – محمد ابراهیم رحیمی (تهران)/ برنده رحیمی
علی تالشی (قزوین) – امیرحسین هاشمی نسب (همدان)/ برنده هاشمی نسب
علی چهرقانی (قم) – صدرا لعل کریمی (خراسان رضوی)/ برنده لعل کریمی
افشین کریمی (ایلام) – حمیدرضا ریگی (سیستان و بلوچستان)/ برنده ریگی
حسین گودرزی (لرستان) – ابوالفضل تالشی (اصفهان)/ برنده تالشی
نیما واحد (البرز) – ابوالفضل حسینعلی‌زاده (خراسان جنوبی)/ برنده حسینعلی‌زاده
امیررضا سلطانی (کرمانشاه) – نوید حصارپور (کهگیلویه و بویراحمد)/ برنده حصارپور
محمد افروزه (گیلان) – امیرحسین محمدزاده (خراسان شمالی)/ برنده افروزه
سیدامیر طباطبایی (سمنان) – امیرمحمد پرور (مرکزی) / برنده طباطبایی

وزن 52 کیلوگرم:
محمد مهدی عطامی (کهگیلویه و بویراحمد) – علیرضا اکبرزاده (خراسان جنوبی) / برنده عطامی
مهیار روشناس (کردستان) – علی فتحی (فزوین)/ برنده روشناس
امیرعلی حمید (خوزستان) – یاسین حصاری (خراسان شمالی)/ برنده حمید
امیرمحسن محمدی (زنجان) - - امیرعلی مرادی (ایلام)/ برنده محمدی
امیرحسین اجاقلو (گلستان) – محمدامین فرهادی (هرمزگان)/ برنده گلستان)
محمدرضا نقدی (اصفهان) – محمد قربانی (تهران)/ برنده نقدی
عمادرضا عمادی (مرکزی) – حمیدرضا گودرزی (لرستان)/ برنده گودرزی
آراد حسنی (مازندران) – امیررضا غلامی (اردبیل)/ برنده حسنی
محمد رضا صمدی (قم) – شاهین خدریان (آذربایجان‌غربی)/ برنده صمدی
محمدامین کریمی (کرمانشاه) – آرمان عرب مقیمی (سمنان)/ برنده کریمی

وزن 54 کیلوگرم:
سارو کنزانی (کردستان) – امیرمهدی مددی (آذربایجان‌شرقی)/ برنده کنزانی
محمدناصر منصوری (مرکزی) – نیما نوروزی (قزوین)/ برنده منصوری
ایمان رشیدی (کرمان) – آرمان عربی (اصفهان)/ برنده عربی
آیدین کریم‌زاده (آذربایجان‌غربی) – رضا محمدی (فارس)/ برنده کریم‌زاده
علیرضا عباس‌زاده (خراسان جنوبی) – پرهام ملکی (زنجان)/ برنده ملکی
دانیال اسماعیلی (یزد) – شهریار میرزانژاد (لرستان)/ برنده میرزانژاد
امیرمحمد محمدی (خراسان شمالی) – حمیدرضا ریاحی‌فرد (همدان)/ برنده ریاحی فرد
علیرضا ظفری (چهارمحال بختیاری) – دانیال صمدی (خراسان رضوی)/ برنده ظفری
سعید کشته‌گر (سیستان و بلوچستان) – میثم پریار (خوستان)/ برنده پریار
ایلیا محمدی (البرز) – حسین سلیمی (بوشهر)/ برنده محمدی
مسعود نادری (ایلام) – محمدنعیم قوچانی (گلستان)/ برنده قوچانی
محمد جبین‌سا (گیلان) – عرفان جم‌نژاد (تهران)/ برنده جم‌نژاد
امیرحسین وصالی (قم) – طاها شکور (اردبیل)/ برنده شکور

وزن 57 کیلوگرم:
امیررضا شریفی (سمنان) – میلاد فلاحی (کردستان)/ برنده فلاحی
مهدی سهندی (آذربایجان شرقی) – امیررضا شعبان‌زاده (گیلان)/ برنده شعبان‌زاده
نیما قنبری (قزوین) – محمدعلی موسوی (فارس)/ برنده قنبری
محمدعرشیا حیدری (تهران) – مانی حیدری (بوشهر)/ برنده حیدری
مهدی محمدقاسمی (اردبیل) – ایمان برجی (خراسان رضوی)/ برنده قاسمی
علی محمدی سعدآباد (خراسان‌شمالی) – علیرضا خانی (البرز)/ برنده خانی
رضا فضلی (خوزستان) – افشین ایزدی (یزد)/ برنده فضلی
علی نجمی نوری (کرمان) – فراز فرج‌پور (آذربایجان غربی)/ برنده فرج‌پور
امین جان آدای (گلستان) – حسن شه بخش (سیستان و بلوچستان)/ برنده جان آدای

وزن 60 کیلوگرم:
آریان میرزایی (ایلام) – ابوالفضل خدایاری (البرز)/ برنده میرزایی
محمدسام تیموری (زنجان) – محمدعلی محمدی (کرمانشاه)/ برنده محمدی
شایان شهسواری (کرمان) – ناصر اکبرزاده (چهارمحال بختیاری)/ برنده اکبرزاده
پوریا محمدی (قزوین) – سالار رحمتی (اردبیل)/ برنده محمدی
ماهان رحیم آبادی (خراسان رضوی) – رئوف شریفی (مرکزی)/ برنده رحیم آبادی
آریان فرهادی (خوزستان) – امیرمحمد روشنی (لرستان)/ برنده فرهادی
یاسین اکبری (تهران) – عرفان امیرخانی (یزد)/ برنده اکبری
عرفان راستی (آذربایجان غربی) – محمدعلی قلی‌پور (گیلان)/ برنده قلی‌پور
علی فلاحی (آذربایجان شرقی) – مهران مکاریان فر (فارس)/ برنده فلاحی

وزن 66 کیلوگرم:
علیرضا موسوی (تهران) – شاهین قنچی (سمنان)/ برنده موسوی
امین ثانی (گیلان) – عبدالرحمان دارا (سیستان و بلوچستان)/ برنده دارا
حسین گلقند دشتی (یزد) – ماهان امجدیان (کردستان)/ برنده امجدیان
مهدی داشب (کهگیلویه و بویراحمد) – عادل روزبهانی (لرستانی)/ برنده روز بهانی

نتایج کسب شده در روز دوم:
وزن 44 تا 46 کیلوگرم:
علیرضا مرادی (مازندران) - مبین محمدنژاد (آذربایجان‌غربی) / برنده محمدنژاد
امیرمحمد نتامی (همدان) – ابوالفضل رشیدی (خوزستان) / برنده رشیدی
سبحان نوری (یزد) – علی فرامرزی (اصفهان)/ برنده فرامرزی
مهیاد صمدپور (کردستان) – علی اکبر خبر (هرمزگان)/ برنده صمدپور

وزن 48 کیلوگرم:
حسین محمودی (فارس) - فردین جوانمردی (آذربایجان‌شرقی)/ برنده جوانمردی
پارسا گلابی (آذربایجان‌غربی) – علی محمد قاسمی (کرمانشاه)/ برنده گلابی
هادی مصلح (اصفهان) - محمد سیدعلی (کهگیلویه و بویراحمد)/ برنده سیدعلی
مهدی شعبان (لرستان) – ایلیا حسن‌زاده (خراسان رضوی)/ برنده شعبان

وزن 50 کیلوگرم:
مهدی پرنده (کرمان) - محمد بهرامی‌زاده (مازندران) / برنده بهرامی‌زاده
محمد ابراهیم رحیمی (تهران) - امیرحسین هاشمی نسب (همدان)/ برنده هاشمی نسب
محمدجواد کاتبی (هرمزگان) - صدرا لعل کریمی (خراسان رضوی)/ برنده لعل کریمی
حمیدرضا ریگی (سیستان و بلوچستان) – مهدی عرب (گلستان) / برنده عرب
رضا فروزنده (چهارمحال بختیاری) - ابوالفضل تالشی (اصفهان)/ برنده تالشی
ابوالفضل حسینعلی‌زاده (خراسان جنوبی) – اکبر جوکار (بوشهر)/ برنده حسینعلی‌زاده
نوید حصارپور (کهگیلویه و بویراحمد) - محمد افروزه (گیلان)/ برنده حصارپور
سیدامیر طباطبایی (سمنان) – حسن مقدم (زنجان)/ برنده طباطبایی

وزن 52 کیلوگرم:
ابوالفضل اسدی (کرمان) - محمد مهدی عطامی (کهگیلویه و بویراحمد) / برنده عطامی
مهیار روشناس (کردستان) –امیرعلی حمید (خوزستان) / برنده حمید
امیرحسین اجاقلو (گلستان) – شارمین نجاتی (خراسان رضوی)/ برنده اجاقلو
محمدامین حسین‌زاده (گیلان) – محمدرضا نقدی (اصفهان)/ برنده نقدی
حمیدرضا گودرزی (لرستان) – امیررضا جمشیدپور (فارس)/ برنده جمشیدپور
اسد حسنی (مازندران) – محمدرضا صمدی (قم)/ برنده حسنی
محمدامین کریمی (کرمانشاه) – یاسین زارعی (همدان)/ برنده کریمی

وزن 54 کیلوگرم:
حسام یاوری (کرمانشاه) - سارو کنزانی (کردستان) / برنده کنزانی
نیما نوروزی (قزوین) – آرمان عربی (اصفهان)/ برنده نوروزی
آیدین کریم‌زاده (آذربایجان‌غربی) – پرهام ملکی (زنجان)/ برنده کریم‌زاده
شهریار میرزانژاد (لرستان) - حمیدرضا ریاحی‌فرد (همدان)/ برنده میرزانژاد
عرفان آران سرهنگی (سمنان) - علیرضا ظفری (چهارمحال بختیاری) / برنده ظفری
میثم پریار (خوستان) - ایلیا محمدی (البرز)/ برنده پریار
محمدنعیم قوچانی (گلستان) - عرفان جم‌نژاد (تهران)/ برنده جم نژاد
طاها شکور (اردبیل) – ماهان خسروپور (هرمزگان)/ برنده خسروپور

وزن 57 کیلوگرم:
شایان کریمی نژاد (کرمانشاه) – میلاد فلاحی (کردستان)/ برنده فلاحی
مهدی سهندی (آذربایجان شرقی) – امیررضا شعبان‌زاده (گیلان)/ برنده شعبان‌زاده
امیررضا شعبان‌زاده (گیلان) - نیما قنبری (قزوین) / برنده شعبان‌زاده
علیرضا میرزایی (مازندران) - محمدعرشیا حیدری (تهران) / برنده میرزایی
مهدی محمدقاسمی (اردبیل) – پوریا جاوری (اصفهان)/ برنده جاوری

وزن 60 کیلوگرم:
امیرسالار عابدینی (هرمزگان) - آریان میرزایی (ایلام) / برنده میرزایی
محمدعلی محمدی (کرمانشاه) – ناصر اکبرزاده (چهارمحال بختیاری)/ برنده محمدی
محمود یزدان‌نژاد (بوشهر) - پوریا محمدی (قزوین) / برنده محمدی
ماهان رحیم آبادی (خراسان رضوی) – محمد یوسف غلامی (قم)/ برنده رحیم آبادی

وزن 63 کیلوگرم:
ابوالفضل چناری (فارس) – محمدعرشیا امیدی‌فر (تهران)/ امیدی‌فر
سینا حسن‌پور (آذربایجان‌غربی) – عباس محمدی (قزوین)/ حسن‌پور
میلاد کریمی (یزد) – امیررضا کولیوند (همدان)/ برنده کریمی
علیرضا نوری‌زاده (بوشهر) – سروش حاجی مشهدی (گلستان)/ برنده حاجی مشهدی
سیدعلی اکبر میراحمدی (چهارمحال بختیاری) – فردین اکبری (آذربایجان‌شرقی)/ میراحمدی
امیرمهدی شهسواری‌پور (کرمان) – سبحان صفرزاده (هرمزگان)/ برنده شهسواری‌پور
محمدامین بیگدلو (قم) – محمدخان گلزاد (مازندران)/ برنده گلزاد
عدنان گرگیچ (سیستان و بلوچستان) – حسین سبزعلی (لرستان)/ برنده گرگیچ
امیرعباس مرادی (خراسان شمالی) – سامین نوعی (گیلان)/ برنده نوعی
حسن رجبعلی (مرکزی) – محمدهادی فلاح (کردستان) / برنده فلاح


وزن 66 کیلوگرم:
شهریار خزایی (البرز) – ماهان امجدیان (کردستان)/ برنده امجدیان
ابوالفضل فدایی (مرکزی) – علیرضا ظهوری (ایلام)/ برنده فدایی
مصطفی مجیدی (قزوین) – سهیل رحیمی (چهارمحال بختیاری)/ برنده مجیدی
عادل روزبهانی (لرستانی) – علی تب (اردبیل)/ برنده روزبهانی
امیرعباس علی (مازندران) - علیرضا موسوی (تهران) / برنده علی
حسین بختیاری (همدان) – رضا ولایتی (آذربایجان‌شرقی)/ برنده ولایتی
نیما پروین (خراسان شمالی) – امیرعباس مهدی‌پور (قم)/ برنده مهدی پور
عبدالرحمان دارا (سیستان و بلوچستان) – یوسف شمس (اصفهان)/ برنده

وزن 70 کیلوگرم:
مانی کیانی (البرز) – حسام ترحمی (همدان)/ برنده ترحمی
سینا بهاواری (زنحان) – سیدمحمدرضا جعفری (سمنان)/ برنده جعفری
ابوالفضل صالحی (خوزستان) – محمد بساطی (کرمانشاه)/ برنده بساطی
عباس آزاد رنجبر (قزوین) – شایان خشنودزاده (تهران)/ برنده رنجبر
عرشیا بهرام‌زاده (فارس) – امیرمحمد قبله‌ای (آذربایجان‌شرقی)/ برنده قبله‌ای
احمدرضا یوسفی (ایلام) – محمدرسول هدان پور (کرمان)/ برنده یوسفی

وزن 75 کیلوگرم:
محمدمهدی بستان (خوزستان) – بهزاد بیاوار (کهگیلویه و بویراحمد)/ برنده بستان

وزن 80 کیلوگرم:
امیررضا عزیزی (خوزستان) – حسین غفاری (همدان)/ برنده عزیزی
امیرعطا محمودآبادی (خراسان رضوی) – رامان یاسامی (کردستان)/ برنده یاسامی
سام استکی (اصفهان) – محمدمهدی مصباحی (لرستان)/ برنده استکی

وزن 80+ کیلوگرم:
محمد خدایاری (البرز) – علیرضا فاضلی (چهارمحال بختیاری)/ برنده فاضلی
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است/اعلام نتایج روز اول و دوم مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری