» » دانمارک یک – اسلوونی یک/ تساوی در جدالی جذاب

فوتبال یورو ۲۰۲۴

دانمارک یک – اسلوونی یک/ تساوی در جدالی جذاب

0
140
کد خبر: 1975
به گزارش پایگاه خبری ذره‌بین ورزش، سومین روز از رقابت‌های یورو۲۰۲۴ در شرایطی پیگیری شد که از ساعت ۱۹:۳۰ روز یکشنبه 27 خردادماه 1403 و از گروه C این مسابقات تیم‌های فوتبال اسلوونی و دانمارک در مرسدس بنز آرنا و با قضاوت ساندرو شارر به مصاف هم رفتند.
در دقیقه ۱۷ این بازی مهاجمان دانمارک روی تعلل و اشتباه مدافعان سفیدپوش اسلوونی به گل رسیدند تا شاگردان کسپر هولمند نیمه نخست را با برتری یک بر صفر به رختکن بروند. این گل توسط کریستین اریکسن به ثمر رسید. او در جریان بازی دانمارک و فنلاند از گروه B رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ به یکباره بیهوش شد و لحظات دلهره‌آوری را در آن بازی رقم زد اما امشب زنده گل برتری تیمش در یورو بود تا این‌بار پیام‌آور شادی برای دانمارکی‌ها باشد.
در نیمه دوم ماتیاژ کک تغییراتی را در ترکیب تیم خود انجام داد و وربیچ، استانکوویچ و سلار را به زمین فرستاد، ‌تفکرات او در دقیقه ۷۷ به ثمر نشست و جانزا موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند.
سفیدپوشان اسلوونی پیش از این گل هم شانس باز کردن دروازه دانمارک را داشتند که در مهم‌ترین آن شوت سنگین آنها با برخورد به تیر دروازه، به گل تبدیل نشد.
تلاش دو تیم در پایان ۹۰ دقیقه وقت‌های این بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافت تا دانمارک شانس صدرنشینی این گروه را از دست بدهد.
دانمارک یک – اسلوونی یک/ تساوی در جدالی جذاب
دسته بندی: خبرها / فوتبال / ورزش جهان

گزارش تصویری

عناوین بیشتر

  ذوب آهن مهدی ممی‌زاده را به خدمت گرفت

  برگزاری جشنواره مینی هندبال در استان اصفهان+تصاویر

  انتخاب علیزاده به عنوان رئیس هیات کاراته استان اصفهان+گزارش تصویری

  گزارش تصویری مجمع عمومی سالیانه هیات فوتبال استان اصفهان

  افتتاح نمایشگاه خودروها و موتور سیکلت‌های کلاسیک در اصفهان+تصاویر

  تجلیل از قایقرانان افتخارآفرین اصفهانی در آسیا + تصاویر