» » در کوچه پس کوچه های ورزش خمینی شهر

در کوچه پس کوچه های ورزش خمینی شهر

در تاریخ : 23.08.96
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 1396
در کوچه پس کوچه های ورزش خمینی شهرروابط عمومی اداره ورزش و جوانان خمینی شهر از چند رویداد ورزشی خبر داد.
پرسپولیس قهرمان فوتبال نوجوانان خمینی شهر
در مسابقات فوتبال نوجوانان شهرستان خمینی شهر دو تیم پرسپولیس و شهریار به مصاف هم رفتند که قرمزپوشان خمینی شهری با دو گل شهریار را شکست داد و به عنوان قهرمانی رسید، تیم شهریار دوم شد و تیم های پاس و یاران مشترکا جایگاه سوم را به دست آوردند.
..............
بانوی خمینی شهری داور نمونه تکواندو کشور
فاطمه مهرابی داور خمینی شهری به عنوان داور نمونه مسابقات کیوروگی لیگ برتر جوانان و بزرگسالان بانوان کشور انتخاب شد.
...........
دیدار اعضای خانه جوان رهپویان آفتاب با عباس مرادیان
اعضای خانه جوان رهپویان آفتاب با حضور در اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر با عباس مرادیان، علی احمدی و هاجر صادقیان رئیس، معاون و مسئول امور فرهنگی و جوانان این اداره دیدار و گفتگو کردند. این نشست جهت همکاری در زمینه امور فرهنگی و پیشبرد اهداف جوانان برگزار شد.
...........
خمینی شهر در لیگ هندبال استان اصفهان
تیم هندبال بزرگسالان خمینی شهر در مسابقات لیگ استان اصفهان که از روز دوشنبه 22 آبان ماه با حضور 7 تیم خمینی شهر، پرواز، نجف آباد، فلاورجان، دولت آباد، شهید سجادی و کاشان آغاز شد شرکت می کند که در اولین مسابقه روز پنجشنبه 25 آبان ماه ساعت 16 بعدازظهر در سالن مالک اشتر میزبان نجف آباد خواهد بود و با حضور در این تورنمنت خود را برای شرکت پر رنگ در مسابقات لیگ دسته دوم کشور که اواخر آذر ماه برگزار می شود آماده می سازد.
…………..
نماینده درچه در لیگ برتر فوتسال استان اصفهان
هفته اول لیگ برتر فوتسال استان اصفهان فردا پنجشنبه 25 آبان ساعت 16:45 بعدازظهر برگزار می شود که تیم عقیق نقش جهان درچه در سالن فجر میزبان شیدان اصفهان است.
.............
دیدار رئیس هیات ووشو استان اصفهان با عباس مرادیان
محسن روناسی رئیس هیات ووشو استان اصفهان با حضور در اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر با عباس مرادیان رئیس این اداره، محسن قاسم زاده رئیس و دیگر مسئولین هیات ووشو شهرستان خمینی شهر پیرامون توسعه هرچه بیشتر این رشته دیدار و گفتگو کرد. در ابتدا عباس مرادیان اظهار داشت: شهرستان خمینی شهر در رشته ووشو پتانسیل فراوانی دارد که در مسابقات ملی و بین المللی مدال های رنگارنگی برای استان و کشور کسب نموده اند.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر افزود: فضای ورزشی شهرستان خمینی شهر برای این رشته اندک است اما با تدابیری که مردم دلسوز و مسئولین خمینی شهر اندیشیده اند این کمبودها کمتر احساس می شود.
وی در پایان گفت: با حضور محسن روناسی در راس هیات ووشو استان اصفهان می توان شاهد این باشیم که رشته ووشو جایگاه ورزش استان اصفهان را در سطح ملی ارتقاء ببخشد.
در ادامه روناسی بیان داشت: روسای هیات های ووشو شهرستان های استان اصفهان باید از دو پتانسیل یعنی منابع نیروی انسانی و منابع مالی به خوبی در جهت رسیدن به اهداف هیات بهره ببرند و از همه عوامل موجود استفاده کنند.
رئیس هیات ووشو استان اصفهان در پایان گفت: آماده هر کمکی برای پویایی ووشو در شهرستان خمینی شهر هستیم و بهتر است با تشکیل کمیته های مختلف در هیات ووشو شهرستان همفکری برای توسعه هرچه بیشتر ایجاد نمائیم.
در پایان محسن قاسم زاده و دیگر مسئولین هیات ووشو خمینی شهر پیرامون توسعه این رشته در شهرستان نظراتی را ارائه دادند.
در کوچه پس کوچه های ورزش خمینی شهر
در کوچه پس کوچه های ورزش خمینی شهر
در کوچه پس کوچه های ورزش خمینی شهر
در کوچه پس کوچه های ورزش خمینی شهر
در کوچه پس کوچه های ورزش خمینی شهر
در کوچه پس کوچه های ورزش خمینی شهر
در کوچه پس کوچه های ورزش خمینی شهر
دسته بندی : خبرها / اخبار ویژه
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری