» » خبرهایی از هندبال در قالب جام المپیاد محلات اصفهان

خبرهایی از هندبال در قالب جام المپیاد محلات اصفهان

در تاریخ : 07.06.95
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 1194
خبرهایی از هندبال در قالب جام المپیاد محلات اصفهانمسابقات نونهالان هندبال پسران جام المپیاد محلات اصفهان در دو گروه دسته برتر و زیرگروه به پایان رسید.
به گزارش سایت خبری موج ورزش، مسابقات نونهالان هندبال پسران جام المپیاد محلات اصفهان متولدین 11/10/80 پس از برگزاری 60 بازی در سالن شهید نصر از 24 تیم 16 تیم به دو گروه دسته برتر و زیرگروه راه یافتند که پس از انجام 92 بازی در دسته برتر تیم های خمینی شهر، فولادمبارکه سپاهان به ترتیب اول و دوم شدند و تیم های نجف آباد و اصفهان مشترکا سوم شدند.
در زیرگروه نیز تیم ناحیه سه به مقام قهرمانی رسید و تیم های پیشگامان و رهنان به ترتیب دوم و سوم شدند.
همچنین، مسابقات جوانان هندبال دختران جام المپیاد محلات اصفهان با قهرمانی فولادمبارکه سپاهان به پایان رسید.
در فینال مسابقات جوانان هندبال دختران متولدین 11/10/76 جام المپیاد محلات اصفهان دو تیم فولادمبارکه سپاهان و اصفهان به مصاف هم رفتند که فولادمبارکه سپاهان با نتیجه 18 بر 17 از سد حریفش گذشت و به مقام قهرمانی رسید. در دیدار رده بندی نیز خمینی شهر با حساب 22 بر 18 از سد تیم نجف آباد گذشت و به سومی رسید.
همچنین مسابقات نونهالان هندبال دختران جام المپیاد محلات اصفهان با قهرمانی فولادمبارکه به پایان رسید.
در فینال مسابقات نونهالان هندبال دختران متولدین 11/10/80 جام المپیاد محلات اصفهان دو تیم فولادمبارکه سپاهان و شاهین شهر مدنی به مصاف هم رفتند که فولادمبارکه سپاهان با نتیجه 18 بر 13 از سد حریفش گذشت و به مقام قهرمانی رسید. در دیدار رده بندی نیز شاهین شهر فتحی با حساب 15 بر 9 از سد تیم نجف آباد گذشت.
خبرهایی از هندبال در قالب جام المپیاد محلات اصفهان
دسته بندی : خبرها / ورزش های دیگر
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری