» » اعزام دو بانوی اصفهانی به مسابقات جهانی کشتی

اعزام دو بانوی اصفهانی به مسابقات جهانی کشتی

در تاریخ : 09.06.95
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 1683
اعزام دو بانوی اصفهانی به مسابقات جهانی کشتینایب رئیس هیات کشتی استان اصفهان از اعزام دو بانوی اصفهانی به مسابقات جهانی کشتی گراپلینگ خبر داد.
به گزارش سایت خبری موج ورزش، ندا واشیانی‌‎پور نایب رئیس هیات کشتی استان اصفهان اظهار داشت: هفتم مهرماه مسابقات جهانی کشتی گراپلینگ در بلاروس برگزار خواهد شدکه یک ورزشکار و یک مربی از بانوان اصفهانی که در اردوی تیم ملی حاضر هستند به این مسابقات اعزام می‌شوند و امیدواریم برای کشتی اصفهان افتخار به دست آورند.
وی افزود: آخرین اردوی این ورزشکاران 24 شهریورماه برگزار می‌شود که بلافاصله بعد از اتمام اردو به مسابقات جهانی بلاروس اعزام خواهند شد.
واشیانی‌پور ادامه داد: با توجه به اینکه رشته‌های گراپلینگ و آلیش از رشته‌های جدید هستند و طبیعتاً قدم برداشتن بانوان در این رشته‌ها با یک سری مشکلاتی مواجه است، اگر بتوانیم این مشکلات را برطرف نمایم و با توجه به اینکه خانم‌ها به رشته‌های رزمی علاقمند هستند می‌تواند از رشته‌های پر مخاطب در بین بانوان باشد.
نایب‌رئیس هیات کشتی استان گفت: رسانه‌ها باید در معرفی این رشته‌ها همکاری و همیاری لازم را با ما داشته باشند چون با توجه به استعدادهای بانوان در رشته‌های رزمی، باعث خواهد شد افتخارات زیادی برای استان و کشور به دست آید.
اعزام دو بانوی اصفهانی به مسابقات جهانی کشتی
دسته بندی : خبرها / اخبار ویژه
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری