» » محسن طاهری: جایگاه تیم های دوم تا پنجم لیگ دستخوش تغییر می شد

محسن طاهری: جایگاه تیم های دوم تا پنجم لیگ دستخوش تغییر می شد

در تاریخ : 24.01.99
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 311
محسن طاهری: جایگاه تیم های دوم تا پنجم لیگ دستخوش تغییر می شدسرمربی تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان: اگر لیگ برتر هندبال آقایان ادامه می یافت جایگاه تیم های دوم تا پنجم جدول رده بندی دستخوش تغییر می شد.
به گزارش موج ورزش به نقل از ایراسین، محسن طاهری سرمربی تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان پیرامون اتمام لیگ برتر از سوی فدراسیون هندبال با معرفی تیم های برتر گفت: با توجه به شرایط ویژه ای که در جهان و کشورمان بوجود آمده، ادامه برگزاری لیگ برتر هندبال وجود نداشت و ما موافق عدم برگزاری بودیم، اما بهتر بود دو تیم نخست را برای جام باشگاه آسیا معرفی می کردند و اینگونه رتبه بندی جالب نبود.
وی تصریح کرد: تا پایان لیگ برتر پنج بازی باقی مانده بود، تیم مس کرمان پس از ۳۰ سال با اختلاف، امکان قهرمانیش بسیار احساس شد، اما تیم های دوم تا پنجم جدول رده بندی تا پایان لیگ ممکن بود جایگاه آنها تغییر کند، تیم فولاد مبارکه سپاهان در ادامه اگر تیم های سبزوار و زاگرس را از پیشروی بر می داشت، رتبه دومی آن مسجل می شد، به هر حال اینگونه رتبه بندی تصمیمی بود که علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون و مدیران عامل باشگاه ها اخذ نمودند و ما به آن احترام می گذاریم.
محسن طاهری پیرامون عملکرد تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان در سال ۱۳۹۸ بیان داشت: ما سال ۱۳۹۸ را با بدقولی چند بازیکن آغاز کردیم، بازیکنانی که با آنها حتی قرارداد امضاء کردیم و زمانیکه لیگ برتر می خواست شروع شود، گفتند که باید سرباز شویم و سال گذشته را در خدمت تیم های نیروهای مسلح بودند، همین امر باعث شد که ما زمان جذب بازیکن را از دست دهیم و مجبور شدیم با تیمی جوان در میادین حاضر شویم.
سرمربی تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان با بیان اینکه بنده مخالف جوانگرایی نیستم، گفت: وقتی بحث جوانگرایی به میان می آید و اگر تیمی بخواهد از این مقوله استفاده کند باید در کنار بازیکنان جوان از بازیکنان با تجربه نیز بهره ببرد، متاسفانه اکثر بازیکنان ما بسیار جوان و کم تجربه بودند، با اینحال از همه آنها راضی هستم و کمال تشکر را دارم.
وی پیرامون حضور سپاهان در جام باشگاه های آسیا فصل گذشته افزود: تیم جوان ما بازی ها را با یک یا دو اختلاف بازنده بود، اگر ما با بازیکنانی که ابتدای فصل قرارداد بستند و بدقولی کردند پای به رقابت ها می گذاشتیم در لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا نتایج بهتری کسب می کردیم.
محسن طاهری در پایان اظهار داشت: در این شرایط که ویروس کرونا وجود دارد، بنده به همراه پسرانم کامیار و کیارش که آنها هم عضو تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان هستند به تمرینات خود ادامه می دهیم.
گفتگو: پژمان سلطانی
محسن طاهری: جایگاه تیم های دوم تا پنجم لیگ دستخوش تغییر می شد
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری