» » محرم نوید کیا در راس نیمکت ذوب آهن

محرم نوید کیا در راس نیمکت ذوب آهن

در تاریخ : 29.02.99
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 243
 محرم نوید کیا در راس نیمکت ذوب آهن ذوب‌آهنی‌ها دوباره با محرم نویدکیا تماس گرفته‌اند تا روی نیمکت آن‌ها بنشیند.
به گزارش موج ورزش به نقل از خبر ورزشی، محرم نویدکیا را به عنوان یک سپاهانی می‌شناسند؛ کسی که حتی بحث حضورش در سپاهان سال آینده مطرح است، اما جالب اینجاست که ذوب‌آهن هم او را می‌خواهد. سری اول وقتی علیرضا منصوریان از ذوب‌آهن رفت و قبل از این که رادولوویچ بیاید، ذوبی‌ها با محرم صحبت کردند، ولی مسئله اینجاست که محرم نمی‌خواست رابطه خوبش با هواداران سپاهان خراب شود و آن‌ها او را به عنوان یک ذوب‌آهنی بشناسند. حساسیت‌های فوتبال‌دوستان اصفهانی را که می‌دانید؛ تا همین چندی قبل بحث بر سر این بود که سپاهان تیم اول اصفهان است یا ذوب‌آهن؟! حالا تصور کنید که اسطوره سپاهانی‌ها روی نیمکت ذوب‌آهن بنشیند و…
چند صباحی است که از مربی خارجی ذوبی‌ها یعنی رادولوویچ خبری نیست و گفته می‌شود او به خاطر شرایط کرونا به ایران نمی‌آید. ذوبی‌ها هم البته مدت‌ها منتظر او ماندند، ولی حالا که قرار است تمرینات شروع شود و خبری از رادولوویچ نیست، ذوب‌آهنی‌ها دوباره با محرم تماس گرفته‌اند تا روی نیمکت آن‌ها بنشیند. شاید بگویید خب، محرم که یک بار «نه» گفته بود، اما این بار قضیه کمی فرق می‌کند. شاید نویدکیا بدش نمی‌آید حالا که تنها ۱۰ هفته از لیگ برتر مانده تجربه نشستن روی نیمکت یک تیم بزرگ را کسب کند. از طرفی نبرد رودرروی سپاهان- ذوب‌آهن هم انجام شده و محرم به طور مستقیم رودرروی تیم سابقش قرار نمی‌گیرد. از طرفی او نمی‌خواهد از شهرش خارج شود.
طبق شنیده‌های ما محرم از ماشین‌سازی هم پیشنهاد داشت، ولی به هر حال قضیه ذوب‌آهن که تیمی از اصفهان است فرق می‌کند و کار طرفین برای هر دو طرف می‌تواند جذابیت‌های بسیاری داشته باشد و البته به جذابیت بیشتر لیگ برتر هم کمک کند. آیا نویدکیا که سال‌های سال با سپاهان قهرمان شده و به شدت نزد هواداران این تیم محبوب است به تیم رقیب می‌رود؟ آیا هواداران سپاهان با این قضیه کنار می‌آیند؟ این‌ها سؤالاتی است که شاید طی روز‌های آینده جوابش را بگیریم، اما فراموش نکنید که محرم نویدکیا همیشه برای نیمکت سپاهان هم یک گزینه است، حتی اگر قبل از آن در هیچ تیمی کار نکرده باشد.
 محرم نوید کیا در راس نیمکت ذوب آهن
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری