» » محمدرضا ساکت: سپاهان پازلی از پازل های ورزش استان است

محمدرضا ساکت: سپاهان پازلی از پازل های ورزش استان است

در تاریخ : 09.07.99
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 70
محمدرضا ساکت: سپاهان پازلی از پازل های ورزش استان استمدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گفت: آماده هر گونه همکاری با اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان هستیم.
به گزارش موج ورزش، محمدرضا ساکت مدیرعامل و مسئولین واحدهای مختلف باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان با حضور در اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان با سیدمحمد طباطبایی مدیرکل این اداره، پیرامون همکاری فیما بین در راستای استفاده از ظرفیت های موجود جهت توسعه ورزش و فضاهای ورزشی بحث و گفتگو کردند.
سید محمد طباطبایی مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان دراین نشست اظهار داشت: باشگاه فولاد مبارکه سپاهان تنها یک باشگاه ورزشی نیست بلکه یک مکتب ورزشی محسوب می‌شود، مکتبی است که در اعماق ورزش استان و کشور می باشد، این باشگاه انسان ها و پیشکسوتان بزرگی دارد، افتخار اول باشگاه فولاد مبارکه سپاهان مدیران، سرمایه های انسانی و جان هایی که پای سپاهان سوخته شده اند می باشند.
وی ادامه داد: باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان نه تنها افتخار استان اصفهان است بلکه افتخار کشور نیز محسوب می شود و سالیان سال هم توانسته در عرصه های ملی و بین المللی افتخار آفرینی کند و این افتخارآفرینی باعث عزت و غرور ملی شد، زمانیکه تیم فوتبال فولاد مبارکه در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا و جهان حضور داشت نماینده استان اصفهان نبود بلکه شخصیت ملی بود که از حق و حقانیت فوتبال این مملکت دفاع کرد و به جایگاهی رسید که هنوز هیچ باشگاه ایرانی به آن جایگاه نرسیده است و این برهمه مبرهن و نشان دهنده سیاست‌گذاری‌ها و برنامه‌هایی است که مد نظر مسئولین باشگاه فولاد مبارکه سپاهان بوده است که با برنامه ریزی پیش رفته اند. سید محمد طباطبایی با بیان اینکه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان یکی از باشگاه‌های الگو در سطح کشور است، افزود: باشگاه فولاد مبارکه سپاهان برندی است که دارای همه استانداردهای لازم می باشد، همه استانداردهای مدیریتی را دارا می باشد و دارای زیرساخت‌های است و تنها حلقه مفقوده این باشگاه، مجموعه ورزشی اختصاصی در خور و شان این جامعه بزرگ می باشد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان با بیان اینکه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان فوتبال را از دو قطبی بودن خارج کرد، گفت: هم اکنون این باشگاه نزدیک به ۷۰ آکادمی فوتبال در سطح کشور دارد که در نوع خودش بی نظیر می باشد و امیدوارم در آینده شاهد موفقیت این باشگاه در رشته های مختلف باشیم.
مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان در پایان برای مجموعه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان آرزوی موفقیت کرد و بیان داشت: امیدوارم با آمدن محرم نویدکیا اسطوره سپاهانی‌ها در راس کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه، دوباره شاهد درخشش طلایی پوشان در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا باشیم، اداره کل ورزش و جوانان در کنار باشگاه های استان اصفهان از جمله سپاهان می‌باشد چراکه باشگاههای استان اصفهان جزئی از خانواده ما محسوب می‌شوند.
محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان نیز در این نشست اظهار داشت: آماده هر گونه همکاری با اداره کل ورزش و جوانان و در خدمت مجموعه ورزش استان اصفهان هستیم و خودمان را پازلی از پازل های مختلف ورزشی استان می دانیم.
وی افزود: مجموعه فولاد مبارکه سپاهان امتحان خود را در انجام کار مشترک مشارکتی سازنده در بحث های عمرانی، در ورزشگاه نقش جهان و سالن ۲۵ آبان پس داده است، توقع داریم این مسیری که با انگیزه آمده ایم اداره کل ورزش و جوانان نیز در کنار ما باشد.
مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با اشاره به انتخاب محرم نویدکیا در راس کادر فنی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: با توجه به اینکه نمونه‌های بسیار متنوع و موفقی را همچون محرم نویدکیا در دنیا شاهد بودیم به این باور رسیدیم که از وی به عنوان سرمربی استفاده کنیم، جلسات متعددی در این خصوص برگزار شد تا وی این مسئولیت سنگین را بر عهده بگیرد، محرم کاملا بر روی فوتبال ایران مسلط است و نقشه راهبردی خوبی را نیز در اختیار دارد، نویدکیا شرایط خوبی را در کنار خود پیش‌بینی کرده است، همین موضوعات سبب می‌شود که در دراز مدت سپاهان بتواند با اتکا به چنین چهره محبوبی به موفقیت‌های گوناگون دست یابد.
محمدرضا ساکت: سپاهان پازلی از پازل های ورزش استان است
محمدرضا ساکت: سپاهان پازلی از پازل های ورزش استان است
محمدرضا ساکت: سپاهان پازلی از پازل های ورزش استان است
محمدرضا ساکت: سپاهان پازلی از پازل های ورزش استان است
محمدرضا ساکت: سپاهان پازلی از پازل های ورزش استان است
محمدرضا ساکت: سپاهان پازلی از پازل های ورزش استان است
محمدرضا ساکت: سپاهان پازلی از پازل های ورزش استان است
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری