» » مثبت ارزیابی کردن اقدامات هیات بولینگ، بیلیارد و بولس توسط حضرت آیت الله مهدوی

مثبت ارزیابی کردن اقدامات هیات بولینگ، بیلیارد و بولس توسط حضرت آیت الله مهدوی

در تاریخ : 31.05.00
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 83
مثبت ارزیابی کردن اقدامات هیات بولینگ، بیلیارد و بولس توسط حضرت آیت الله مهدویرئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان اصفهان با نماینده مردم شریف استان اصفهان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت اصفهان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش موج ورزش، امیرحسین صمدانی رئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان اصفهان با حضرت آیت الله العظمی مهدوی نماینده مردم شریف استان اصفهان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت اصفهان دیدار و گفتگو کرد.
نماینده مردم شریف استان اصفهان در مجلس خبرگان رهبری در این دیدار ضمن تشریح فواید ورزش سالم در جامعه به مبانی مهم آن در الگوی اسلامی ایرانی کشور اشاره کردند و فرمودند: ورزش سالم همراه با تهذیب نفس و الگو سازی سالم برای نوجوانان و جوانان باید در دستور کار متولیان ورزش به خصوص مدیران ورزشی قرار گیرد.
حضرت آیت الله سید ابوالحسن مهدوی در این دیدار ضمن تحسین مدیر جوان و انقلابی این هیات ورزشی، اقدامات هیات بولینگ و بیلیارد و بولس استان اصفهان در چند ماه اخیر را مثبت ارزیابی کرده و فرمودند: نوع نگرش و اقدامات مثبت و جهادی جناب صمدانی همراه با توسعه قانونی زیر ساخت های این سه رشته ورزشی و همچنین ایجاد وفاق و همدلی می تواند این مجموعه را تقویت و در کشور به جایگاهی شایسته برساند.
ایشان همچنین ضمن تقدیر از ایجاد موکب های حسینی در ماه محرم و حضور فعال در مسئولیت های اجتماعی هیات بولینگ و بیلیارد و بولس، فرمودند: باید مراکز ورزشی مرتبط با رعایت موازین شرعی و همچنین در چارچوب مجوزات قانونی فعالیت نموده و هیات استان نظارت کامل بر فعالیت ها داشته باشد و مشکلات احتمالی را با تعامل با دستگاه های مختلف برطرف نموده و نقاط قوت را توسعه و تبیین نماید.
امام جمعه موقت اصفهان در پایان ضمن بیان نکات ارزشمند در مورد اخلاق و منش پهلوانی در ورزش حمایت از جوانان، ورزشکاران و مدال آوران ورزشی که پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در میادین ملی و بین المللی به اهتزاز در می آورند، فرمودند: امیدواریم این جلسه به بهبود و تقویت ورزش سالم کمک کند و مشتاق هستیم مثل گزارش امروز آقای صمدانی رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و بولس استان اصفهان در خصوص فعالیت های اخیر، شاهد اخبار خوب از توسعه قانونی و ابتکارات فرهنگی و مدال آوری ورزشکاران در عرصه های ملی و بین المللی توسط جوانان اصفهانی باشیم.
رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و بولس استان اصفهان ضمن تشکر از حضرت آیت الله مهدوی گفت: این اولین جلسه با ایشان را به فال نیک گرفته و از رهنمودهای حکیمانه ایشان در اجرای برنامه های سال استفاده خواهیم کرد.
امیرحسین صمدانی در ادامه ضمن تشریح فعالیت ها و اقدامات انجام شده در چند ماه گذشته گفت: توسعه ورزش را همراه با احیای فرهنگ اسلامی ایرانی دنبال خواهیم کرد و ناملایمات را در این راه کنار خواهیم زد و همراه با نقش آفرینی جوانان علاقه مند به این سه رشته ورزشی و تجربه ارزشمند پیشکسوتان این مسیر را با توکل بخدا و رهنمودهای ارزشمند حضرتعالی و بزرگان ادامه خواهیم داد.
صمدانی در پایان ضمن ارایه آمار باشگاه های مجوزدار درسطح استان و همچنین معرفی پتانسیل ها و جامعه آماری ورزشکاران، مربیان و داوران این هیات گفت: در تلاش هستیم حمایت های لازم و قانونی را از کلیه زیر مجموعه های هیات و باشگاه های دارای مجوز فعالیت داشته باشیم و سعی می کنیم جلساتی را با حضور حضرت آیت الله العظمی مهدوی برگزار کنیم و از رهنمودهای همه علمای معظم و مدیران دلسوز استفاده کنیم.
در پایان امیرحسین صمدانی با اهدای تابلوی نفیس از حضرت آیت الله مهدوی به نمایندگی از همه اعضای هیات بولینگ و بیلیارد و بولس استان تقدیر کرد.
مثبت ارزیابی کردن اقدامات هیات بولینگ، بیلیارد و بولس توسط حضرت آیت الله مهدوی
مثبت ارزیابی کردن اقدامات هیات بولینگ، بیلیارد و بولس توسط حضرت آیت الله مهدوی
مثبت ارزیابی کردن اقدامات هیات بولینگ، بیلیارد و بولس توسط حضرت آیت الله مهدوی
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری