» » پایان مسابقات بولینگ و پاکت بیلیارد استان اصفهان

پایان مسابقات بولینگ و پاکت بیلیارد استان اصفهان

در تاریخ : 09.07.00
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 94
پایان مسابقات بولینگ و پاکت بیلیارد استان اصفهاناولین دوره مسابقات بزرگ بولینگ و بیلیارد استان اصفهان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
به گزارش موج ورزش، اولین دوره مسابقات بزرگ بولینگ و بیلیارد استان اصفهان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس روزهای پنجشنبه و جمعه، هشتم و نهم مهرماه 1400 با حضور حسین زیبایی معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان، امیرحسین صمدانی رئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان اصفهان و دیگر مسئولین به میزبانی آکادمی بیلیارد و باشگاه بولینگ صفه برگزار شد که در مسابقات بیلیارد آرمان دیناروند از اصفهان مقام قهرمانی را از آن خود کرد
در پایان رقابت های بولینگ فرهاد دفاعی از تهران به مقام قهرمانی رسید، سیروس عباسی از شیراز دوم شد و مصطفی قاسمی فرد از اصفهان در جایگاه سوم ایستاد، جواد یار محمودی از شیراز به عنوان بازیکن اخلاق معرفی گردید.
مراسم اختتامیه مسابقات بزرگ بولینگ و بیلیارد استان اصفهان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس به همت هیات بولینگ و بیلیارد و بولس استان اصفهان و همکاری جمعی از باشگاه های زیر مجموعه به مدت دو روز در شهر گنبدهای فیروزه ای برگزار گردید.
امیرحسین صمدانی رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و بولس استان اصفهان در مراسم اختتامیه این دو جشنواره فرهنگی ورزشی گفت: دفاع مقدس کلید واژه مقاومت مردم ایران اسلامی است.
وی در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ورزشکار از جمله سرداران شهید زرین و لاوی بر الگو پذیری جوانان ورزشکار از این شهدای گرانقدر تاکید کرد.
امیرحسین صمدانی همچنین ضمن اشاره به تحول در عملکرد هیات تحت مدیریت خود بر اجرای برنامه های فرهنگی ورزشی تا پایان سال جاری تاکید کرد و گفت: عزم جهادی و نیروی جوانی بنیان تحول و پیشرفت در هیات بولینگ و بیلیارد و بولس استان اصفهان است و با بهره گیری از تجارب پیشکسوتان این راه را طی خواهیم کرد تا خدمت بی منت به مردم، جوانان و ورزشکاران داشته باشیم.
در پایان اختتامیه این مسابقات که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد با حضور مسئولین از نفرات برتر با اهدای حکم، تندیس قهرمانی و جوایز ویژه نقدی تجلیل بعمل آمد.
گفتنی است این مسابقات در رشته های بیلیارد و بولینگ با حضور بیش از ۸۰ ورزشکار از سراسر استان به میزبانی شهر اصفهان و تحت پروتکل های بهداشتی به مدت دو روز (پنجشنبه و جمعه هفته گذشته) برگزار گردید.
پایان مسابقات بولینگ و پاکت بیلیارد استان اصفهان
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری