» » روز به یادماندنی برای اصحاب رسانه استان اصفهان/برترین تیم‌های بولینگ جام رسانه معرفی شدند

روز به یادماندنی برای اصحاب رسانه استان اصفهان/برترین تیم‌های بولینگ جام رسانه معرفی شدند

در تاریخ : 07.08.00
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 1667
روز به یادماندنی برای اصحاب رسانه استان اصفهان/برترین تیم‌های بولینگ جام رسانه معرفی شدندنخستین دوره مسابقات بولینگ جام رسانه استان اصفهان با حضور مسئولین در بولینگ صفه برگزار شد.
به گزارش موج ورزش، نخستین دوره مسابقات بولینگ جام رسانه امروز جمعه هفتم آبان ماه 1400، در دو بخش بانوان و آقایان با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت کننده به میزبانی بولینگ صفه اصفهان برگزار شد و برترین تیم‌ها معرفی شدند که به شرح ذیل می‌باشد:
در بخش بانوان:
تیم اول: رویداد امروز (مرضیه موسوی و نفیسه محسنی)
تیم دوم: روزنامه اصفهان امروز (مینا عباسپور و محدثه صالحی)
تیم سوم: مشترکا خبرگزاری ایسنا (الهه مولادوست) و رسانه رویداد امروز (مریم حسینی)
تیم اخلاق: خبرگزاری فارس
در بخش آقایان:
تیم اول: رسانه شرکت توسعه (مرتضی کم ساری و طیف نیازی ها)
تیم دوم: باشگاه خبرنگاران جوان (وحید مومن زاده و محمد آذربرزین)
تیم سوم: صدا و سیما (علیرضا بهزادیان و مهدی نریمانی)
بازیکن اخلاق: محمدرضا رضایی فرد از پایگاه خبری ایراسین
در مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور احمدرضایی شهردار منطقه پنج شهرداری اصفهان، داود نصر مسئول فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان، رسول لاوی سرپرست هیات دوچرخه سواری و دیگر مسئولان استان اصفهان برگزار شد، امیرحسین صمدانی رئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان اصفهان با اشاره به وقفه چهار ساله در برگزاری مسابقات بولینگ جام رسانه، گفت: با فعالیت تیم جدید کاری هیات در نظر داریم این مسابقات به طور منظم برگزار شود.
وی افزود: خوشحالیم که توانستیم اصحاب رسانه را برای یک روز در کنار هم جمع کنیم، برنامه ریزی داریم تا در برنامه های آینده این مسابقات به صورت مستمر برگزار شود و بتوانیم در تقویم مسابقات هیات استان آن را بگنجانیم.
در ادامه نیز احمدرضایی شهردار منطقه 5 اصفهان نیز با اشاره به سخنی از امام راحل گفت: در سال ۶۵ اولین مرتبه که سالن ۱۷شهریور برای بسکتبال رفتم، این جمله از امام راحل را دیدم که امر به ورزش، امر به معروف است.
وی افزود: اهل رسانه در تمام زمینه ها پیش‌قدم بودند و امروز نیز با حضور در این مسابقات مردم را به تشویق و توجه بیشتر به سلامت خود کردند.
شهردار منطقه 5 شهرداری اصفهان خاطر نشان کرد: شهرداری منطقه 5 آماده حمایت و در اختیار گذاشتن فضاهای باز برای تمام هیات‌های ورزشی که نیاز دارند، است تا بتوانند برنامه های خوبی برای شهروندان برگزار کنند.
روز به یادماندنی برای اصحاب رسانه استان اصفهان/برترین تیم‌های بولینگ جام رسانه معرفی شدند
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری