» » آغاز کاشت چمن اولین زمین فوتبال قمصرکاشان

آغاز کاشت چمن اولین زمین فوتبال قمصرکاشان

در تاریخ : 06.07.95
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 1661
 آغاز کاشت چمن اولین زمین فوتبال قمصرکاشانتنها زمین فوتبال قمصر کاشان و اولین زمین چمن شهرهای اقماری اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان به زیر کشت چمن رفت.
به گزارش سایت خبری موج ورزش ، از محل اعتبارات تملک دارائیهای اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و با مشارکت شهرداری شهر قمصر و با نظارت دفتر فنی و مهندسی ادراه کل ورزش و جوانان استان اصفهان پیش از این عملیات استاندارد سازی و زیر سازی زمین فوتبال مجموعه ورزشی شهر قمصر انجام شده بود که با پیگیریهای بعمل آمده و نظر مساعد اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و تعاملات فیمابین با شهرداری قمصر از روز گذشته عملیات کاشت چمن زمین فوتبال مجموعه ورزشی قمصر آغاز شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان در ادامه اذعان کرد با توجه به موقعیت جغرافیایی و ارتفاع مناسب شهر قمصر از سطح دریا و گردشگری این منطقه که شهرت جهانی دارد امید است با آغاز فصل ورزشی سال آینده جوانان شهر قمصر از زمین چمن مجموعه ورزشی شهر برخوردار گردند.
وی گفت در این مهم شهردار شهر قمصربا نگاه کاملا ورزشی به حمایت از این پروژه وارد عمل شده اند و بسیاری از مسایل و مشکلات با ورود و نظر ایشان حل شده است که جا دارد ایشان و عموامل تحت امر ایشان در این زمینه تقدیر و تشکر بنمایم که موجبات رشد و توسعه فضاهای ورزشی را در دستور کار خود قرار داده ا ست
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان در پایان گفت: انشاء ا... در آینده نزدیک چمن زمینهای فوتبال شهر نیاسر و جوشقان قالی را در دستور کار خود داریم که امید واریم با حمایت مسئولین و برنامه ریزی و نظارت اداره کل ورزش و جوانان استان ، شاهد استفاده جوانان شهرهای اقماری کاشان از این امکانات باشیم
 آغاز کاشت چمن اولین زمین فوتبال قمصرکاشان
 آغاز کاشت چمن اولین زمین فوتبال قمصرکاشان
دسته بندی : خبرها / اخبار ویژه
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری