» » اعلام برنامه‌های فرهنگی ورزشی هیات بولینگ و بیلیارد و بولس

اعلام برنامه‌های فرهنگی ورزشی هیات بولینگ و بیلیارد و بولس

در تاریخ : 09.11.00
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 177
اعلام برنامه‌های فرهنگی ورزشی هیات بولینگ و بیلیارد و بولس برنامه‌های فرهنگی ورزشی هیات بولینگ و بیلیارد و بولس استان اصفهان به مناسبت ایام الله دهه فجر اعلام گردید.
به گزارش موج ورزش، امیرحسین صمدانی رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و بولس استان اصفهان در جمع خبرنگاران در خصوص برنامه‌های این هیات در دهه مبارک فجر سال ۱۴۰۰ گفت: امسال با توجه به رویکرد متعالی فرهنگی هیات و همچنین شروع پرقدرت مسابقات ورزشی پس از سال‌ها رکود ناشی از عدم مدیریت و همچنین ویروس منحوس کرونا؛ برنامه‌های ویژه فرهنگی و ورزشی در سراسر استان توسط این هیات ورزشی داریم.
وی در ادامه ضمن معرفی برنامه‌ها و مسابقات ویژه دهه مبارک فجر گفت: بیش از 18 عنوان برنامه ورزشی و فرهنگی شاخص توسط این هیات در استان اصفهان برگزار خواهد شد.
امیرحسین صمدانی با اشاره به معرفی این ۱۸ برنامه فرهنگی ورزشی اظهار داشت: دیدار با خانواده معظم شهدا، برگزاری مسابقات آزاد و رنکینگ در رشته‌های زیر مجموعه، برگزاری مسابقه فرهنگی ویژه دهه فجر، برگزاری جام بولینگ دانشجویان استان و اعزام ورزشکاران به مسابقات کشوری در دهه فجر از مهمترین برنامه‌های این هیات در سطح استان اصفهان می‌باشد.
رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و بولس استان اصفهان در پایان ضمن اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و نقش جوانان در تحقق آن گفت: نقش جوانان و همچنین مدیران جوان در تحقق این سند ارزشمند که به درستی و شایستگی از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ گردیده است مهم است و ما نیز در این عرصه‌ی خدمتی سعی می نماییم با عزم جهادی و راسخ و نیروی انقلابی و جوانی گام برداریم.
اعلام برنامه‌های فرهنگی ورزشی هیات بولینگ و بیلیارد و بولس
دسته بندی : خبرها / اخبار ویژه
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری