» » گروه بندی و برنامه هندبال المپیاد استعدادیابی پسران کشور

گروه بندی و برنامه هندبال المپیاد استعدادیابی پسران کشور

0
1462
کد خبر: 617
به گزارش سایت موج ورزش، مسابقات هندبال المپیاد استعدادهای برتر پسران کشور به میزبانی شهرستان شاهین شهر برگزار خواهد شد، مراسم افتتاحیه این رقابت ها ساعت 18 روز پنجشنبه اول آذرماه در سالن انقلاب می باشد و نشست برگزاری هرچه شکیل تر این افتتاحیه با حضور مسئولین اداره ورزش و جوانان شاهین شهر و هیات هندبال استان اصفهان برگزار گردید.
گروه بندی و برنامه مسابقات به شرح ذیل می باشد:
A: هرمزگان، بوشهر، ایلام و اصفهان
B: یزد، کرمان، چهارمحال بختیاری و البرز
C: آشرقی، تهران، قم و گلستان
D: خراسان رضوی، فارس، خراسان جنوبی و همدان
E: مازندران، کردستان، زنجان و خراسان شمالی
F: کهگیلویه و بویراحمد، قزوین، اردبیل، لرستان
G: سیستان و بلوچستان، گیلان، خوزستان و سمنان
H: آغربی، کرمانشاه و مرکزی
پنجشنبه 1/9/97:
بوشهر – ایلام ساعت 8 صبح سالن الزهرا
یزد – البرز ساعت 8 صبح سالن برق
کرمان - چهارمحال بختیاری ساعت 9 صبح سالن برق
خراسان رضوی - همدان ساعت 9 صبح سالن الزهرا
فارس - خراسان جنوبی ساعت 8 صبح سالن نشاط
تهران – قم ساعت 9 صبح سالن نشاط
آشرقی - گلستان ساعت 10 صبح سالن نشاط
مازندران- خراسان شمالی ساعت 11 صبح سالن نشاط
کردستان – زنجان ساعت 12 ظهر سالن نشاط
کهگیلویه و بویراحمد- لرستان ساعت 13 بعدازظهر سالن نشاط
قزوین – اردبیل ساعت 14 بعدازظهر سالن نشاط
سیستان و بلوچستان- سمنان ساعت 10 صبح سالن برق
گیلان – خوزستان ساعت 11 صبح سالن برق
آغربی – کرمانشاه ساعت 15 بعدازظهر سالن نشاط
اصفهان – هرمزگان ساعت 16 بعدازظهر سالن نشاط
مراسم افتتاحیه ساعت 18 بعدازظهر سالن انقلاب
جمعه 2/9/79:
آغربی - مرکزی ساعت 8 صبح سالن انقلاب
سیستان و بلوچستان – خوزستان ساعت 9 صبح سالن برق
گیلان – سمنان ساعت 10 صبح سالن برق
کهگیلویه و بویراحمد – اردبیل ساعت 9 صبح سالن انقلاب
قزوین – لرستان ساعت 10 صبح سالن انقلاب
مازندران – زنجان ساعت 11 صبح سالن انقلاب
کردستان - خراسان شمالی ساعت 12 ظهر سالن انقلاب
خراسان رضوی - خراسان جنوبی ساعت 8 صبح سالن نشاط
فارس – همدان ساعت 9 صبح سالن نشاط
یزد - چهارمحال بختیاری ساعت 11 صبح سالن برق
کرمان – البرز ساعت 12 ظهر سالن برق
هرمزگان - ایلام ساعت 10 صبح سالن نشاط
اصفهان - بوشهر ساعت 11 صبح سالن نشاط
تهران - گلستان ساعت 12 ظهر سالن نشاط
آشرقی – قم ساعت 13 بعدازظهر سالن نشاط
شنبه 3/9/97:
خراسان رضوی – فارس ساعت 8 صبح سالن انقلاب
خراسان جنوبی – همدان ساعت 9 صبح سالن انقلاب
مازندران – کردستان ساعت 8 صبح سالن نشاط
زنجان – خراسان شمالی ساعت 9 صبح سالن نشاط
کهگیلویه و بویراحمد – قزوین ساعت 10 صبح سالن نشاط
اردبیل – لرستان ساعت 11 صبح سالن نشاط
قم – گلستان ساعت 12 ظهر سالن نشاط
آشرقی – تهران ساعت 13 بعدازظهر سالن نشاط
سیستان و بلوچستان – گیلان ساعت 9 صبح سالن برق
خوزستان – سمنان ساعت 10 صبح سالن برق
یزد – کرمان ساعت 11 صبح سالن برق
چهارمحال بختیاری – البرز ساعت 12 ظهر سالن برق
کرمانشاه – مرکزی ساعت 10 صبح سالن انقلاب
هرمزگان – بوشهر ساعت 11 صبح سالن انقلاب
اصفهان - ایلام ساعت 12 ظهر سالن انقلاب
مراحل بعدی تا فینال روزهای یکشنبه 4 آذرماه الی پنجشنبه 7 آذرماه برگزار می شود.
گروه بندی و برنامه هندبال المپیاد استعدادیابی پسران کشور
گروه بندی و برنامه هندبال المپیاد استعدادیابی پسران کشور
گروه بندی و برنامه هندبال المپیاد استعدادیابی پسران کشور
دسته بندی: خبرها / اخبار ویژه

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید

گزارش تصویری

عناوین بیشتر

    سپاهان و سپاهان نوین پیروز شدند

    گزارش تصویری ارسال تجهیزات ورزشی به 22 خانه ورزش روستایی استان اصفهان

    گزارش تصویری مجمع انتخاباتی هیأت ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی و محلی استان

    روناسی مجددا رئیس هیات ووشو استان اصفهان شد+تصاویر

    ذوب‌آهن اصفهان 72 - فولاد هرمزگان 69/پیروزی بسیار شیرین گاندوها در اصفهان+تصاویر

    انتخاب سعید مظاهری به عنوان رئیس هیات گلف استان اصفهان+عکس