» » تجليل از افتخارآفرینان اصفهانی در اتاق بازرگانی

تجليل از افتخارآفرینان اصفهانی در اتاق بازرگانی

در تاریخ : 04.07.95
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 1066
تجليل از افتخارآفرینان اصفهانی در اتاق بازرگانیاتاق بازرگاني اصفهان از رزمندگان، ايثارگران و ورزشکاران افتخارآفرین تجلیل به عمل آورد.
به گزارش سایت خبری موج ورزش، در مراسم تجلیل از رزمندگان، ايثارگران و ورزشکاران افتخارآفرین در اتاق بازرگانی اصفهان سيد عبدالوهاب سهل‌آبادي رئيس اتاق بازرگاني، محمد سلطان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان و حسین زیبایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان و دیگر مسئولین حضور داشتند.
سيد عبدالوهاب رئيس اتاق بازرگاني اصفهان بيان داشت: پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس کهنه سربازان عرصه پاسداری و صیانت از کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و قدردانی از این عزیزان بر همه آحاد جامعه و به ويژه فعالان عرصه صنعت و تجارت لازم است.
سيد عبدالوهاب سهل‌آبادي تاکید کرد: در مراسم های مختلف دعوت از پیشکسوتان لازم است چون این عزیزان نباید بواسطه خروج از عرصه نظامی گری خود را از عرصه تلاش و پشتکار خارج بدانند.
وي گفت: در این مراسم نزدیک به ۷۰ نفر از خانواده‌هاي شهداي دفاع مقدس، جانبازان و خانواده‌هاي شهداي مدافعان حرم تجلیل ‌شد.
رئيس اتاق اصفهان ادامه داد: در همین مراسم از مدال‌آوران عرصه های ورزش و سهراب مرادی قهرمان المپیک نيز تجلیل شد.
وي افزود: سهراب مرادي از قهرمانان و باعث افتخار اصفهان است و مجموع دلسوزان استان هم نظر شدند که تقدیری مردمی از این قهرمان کشور و ديگر شركت كنندگان در المپيك به عمل آورند.
در این مراسم سهراب مرادی ویژه تجلیل شد و یک باب منزل به این قهرمان اهداء گردید.
دسته بندی : خبرها / اخبار ویژه
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری