» » تشکر ویژه رئیس فدراسیون هندبال از سید محمد طباطبایی

تشکر ویژه رئیس فدراسیون هندبال از سید محمد طباطبایی

در تاریخ : 21.01.01
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 86
تشکر ویژه رئیس فدراسیون هندبال از سید محمد طباطباییرئیس فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران با مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش موج ورزش، مرحله سوم دور برگشت مسابقات لیگ برتر هندبال مردان از روز شنبه 20 فروردین ماه 1401 به میزبانی اصفهان آغاز شده است، به همین منظور علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران برای دیدن این رقابت‌ها به اصفهان سفر کرده، وی صبح امروز یکشنبه 21 فروردین با حضور در اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان با سید محمد طباطبایی مدیرکل این اداره دیدار و گفتگو کرد.
علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال در این جلسه اظهار داشت: خوشبختانه اتفاقات خوبی برای هندبال کشور رخ داده و تیم‌های ملی ایران در 9 ماه گذشته، 6 سهمیه جهانی را کسب کرده‌اند که جای خوشحالی دارد.
وی ادامه داد: به هرحال ما از استان‌هایی که در بحث میزبانی اردوهای ملی، میزبانی مسابقات و ... در سال 1400 همراه با فدراسیون هندبال ایران بودند، تشکر و قدردانی می‌کنیم، در این بین استان اصفهان سنگ تمام گذاشت که بنده اینجا آمده‌ام که تشکر ویژه‌ای از مدیرکل ورزش و جوانان و سید حسن افتخاری رئیس هیات هندبال داشته باشم.
علیرضا پاکدل گذری به برنامه‎های پیش‌روی فدراسیون هندبال زد و گفت: سال 1401، فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران 12 اعزام آسیایی و جهانی پیش‌رو دارد و تیم‌های ملی هندبال در رده های مختلف سنی حداقل نیاز به 100 اردوی تدارکاتی دارند که برای اجرای این برنامه‌ها نیاز به بودجه لازم می‌باشد.
در این نشست سید محمد طباطبایی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان نیز ضمن تبریک به مناسبت موفقیت‌های پی در پی تیم‌های ملی هندبال در عرصه‌های بین المللی بیان داشت: این موفقیت‌ها در سایه برنامه ریزی، تلاش جامعه هندبال ایران و تجربه آقای علیرضا پاکدل صورت پذیرفته است. استان اصفهان همچون سال گذشته همچنان در کنار هیات و فدراسیون هندبال می‌باشد و در بحث میزبانی مسابقات و اردوهای تیم ملی در رده‌‍‌‌های مختلف پیش‌قدم هستیم .
سید محمد طباطبایی در پایان آرزوی موفقیت برای ورزش کشور به ویژه جامعه هندبال در عرصه های بین المللی نمود.
تشکر ویژه رئیس فدراسیون هندبال از سید محمد طباطبایی
تشکر ویژه رئیس فدراسیون هندبال از سید محمد طباطبایی
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری