» » پشت پرده کتک کاری و اخراج 2 بازیکن پرسپولیس

پشت پرده کتک کاری و اخراج 2 بازیکن پرسپولیس

در تاریخ : 08.12.95
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 601
پشت پرده کتک کاری و اخراج 2 بازیکن پرسپولیسسرمربی پرسپولیس قصد دارد با اخراج 2 بازیکن مقابل چشمان سایر بازیکنان نیز قدرت نمایی کند.
به گزارش سایت خبری موج ورزش، در شرایطی که پرسپولیسی ها مثل روزهای گذشته در باشگاه ایرانیان دوبی تمرین می کردند، فوتبال درون تیمی را در دستور کار خود داشتند. در بخشی از این فوتبال دست گرمی، علیپور روی پای رامین رضاییان تکل شدیدی می رود که با اعتراض هافبک راست پرسپولیس روبرو می شود.
چند دقیقه بعد بار دیگر این 2 بازیکن به خاطر بازی خشن با هم درگیر می شوند و این بار اما درگیری بالا می گیرد و علاوه بر بلند شدن صدای 2 نفر و استفاده از برخی الفاظ، درگیری فیزیکی هم رخ می دهد.
برانکو هم فقط نظاره گر این ماجرا بود و دخالتی در آن نمی کرد، هر 2 بازیکن را از تمرین منع می کند. سرمربی کروات پرسپولیس بعد از تمرین از مسئولان باشگاه می خواهد که برای این 2 بازیکن بلیط بازگشت به تهران را بگیرند.
در شرایطی که این خبر به گوش رضائیان و علیپور هم رسیده بود، برانکو سر میز شام نیز این موضوع را اعلام کرده و از مدیرروابط عمومی نیز می خواهد که این خبر را رسانه ای کرده و روی سایت باشگاه قرار دهد. این موضوع با واکنش رضائیان روبرو می شود و بازهم او اعتراض می کند.
به نظر می رسد ذهنیت قبلی برانکو به رضائیان نیز در این تصمیم موثر بوده است و حالا امروز رضائیان و علیپور در شرایطی به تهران بازمی گردند که پرسپولیس راهی ابوظبی می شود.
به هر حال اینطور که از ظاهر ماجرا مشخص است، سرمربی کروات پرسپولیس که کمتر از او این تصمیمات قاطع و بحث برانگیز را سراغ داریم، قصد داشته با این تصمیم مقابل بازیکنان دیگر تیمش قدرت نمایی کند و به نوعی به آنها اخطار بدهد.
حتی شاید بحث ملی پوشان پرسپولیس و زمزمه های اعتراض بازیکنان ملی پوش این تیم هم به گوش برانکو رسیده و او با این تصمیم از یک حاشیه بزرگ تر در تیمش جلوگیری کرده است تا ملی پوشان حتی در صورت دعوت نشدن به تیم ملی هم جرات اعتراض نداشته باشند.
پشت پرده کتک کاری و اخراج 2 بازیکن پرسپولیس
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری