» » لزوم توجه و ورود خیران ورزشکار به ورزش خمینی‌شهر

لزوم توجه و ورود خیران ورزشکار به ورزش خمینی‌شهر

در تاریخ : 15.05.96
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 1076
لزوم توجه و ورود خیران ورزشکار به ورزش خمینی‌شهر سرانه فضاهای ورزش در خمینی‌شهر ۰.۳ متر مربع است و امیدواریم با افتتاح پروژه‌های ورزشی در شهرستان این سرانه و با ورود خیران افزایش پیدا کند.
به گزارش سایت موج ورزش، عباس مرادیان رئیس اداره ورزش و جوانان خمینی‌شهر در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: امروز ورزش در کشور، پیشرفت چشم‌گیری را داشته که اعتلای ورزش جزء زحمات خبرنگاران نیست و به نوعی مکمل فعالیت‌های هیات‌های ورزشی است.
وی تصریح کرد: نزدیک به یک‌ سال است در اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی‌شهر فعالیت می‌کنم و این شهرستان دارای مردمی خونگرم و فعال در زمینه‌های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی هستند.
رئیس اداره ورزش و جوانان خمینی‌شهر بیان کرد: در حمایت‌های مالی با نهادهای مختلف وارد صحبت شدیم و با توجه به نگاه این نهاد در خدمت آن‌ها هستیم. خمینی‌شهر یکی از شهرستان‌های فعال در بحث خیرین است که حضور سرمایه‌گذار در شهرستان بایستی پررنگ‌تر شود.
وی با بیان این‌که در این شهرستان پیشرفت 165 درصدی در بحث تملک و دارایی داشتیم، خاطرنشان کرد: زمین چمن شهرستان خمینی‌شهر که یکی از مطالبات ورزشکاران این شهرستان است در هفته دولت افتتاح می‌شود و این در حالی است که این پروژه با کمک 500 میلیون تومانی خیرین ورزشکار همراه بوده است.
مرادیان درباره پیست موتورسواری و علاقه‌مندان این حوزه در شهرستان خمینی‌شهر خاطرنشان کرد: قطعه ‌زمینی در اختیار هیئت موتورسواری شهرستان واگذارشده و مورد بهره‌برداری نیز قرار گرفته است که میزبانی مسابقات کشوری و استانی است در این پیست انجام می‌گیرد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی‌شهر درباره سرانه فضاهای ورزشی موجود در این شهرستان گفت: سرانه استاندارد 1 و نیم متر مربع برای هر نفر است که این سرانه در شهرستان خمینی‌شهر 0.3 متر مربع است و امیدواریم با افتتاح پروژه‌های ورزشی در شهرستان این سرانه و با ورود خیرین افزایش پیدا کند.
وی ادامه داد: شهرستان خمینی‌شهر دارای ورزشکاران مستعد و متعددی است که برای پیشرفت آن‌ها نیازمند ورود خیرین ورزشکار هستیم.
مرادیان درباره آمار قهرمانان در این شهرستان، تصریح کرد: در سال 1395، 142 مدال در سطح استان، 96 مدال در سطح کشور، 7 مدال جهانی، 7 مدال آسیایی و 7 مدال بین‌المللی توسط ورزشکاران شهرستان خمینی‌شهر کسب شد.
لزوم توجه و ورود خیران ورزشکار به ورزش خمینی‌شهر
لزوم توجه و ورود خیران ورزشکار به ورزش خمینی‌شهر
لزوم توجه و ورود خیران ورزشکار به ورزش خمینی‌شهر
لزوم توجه و ورود خیران ورزشکار به ورزش خمینی‌شهر
لزوم توجه و ورود خیران ورزشکار به ورزش خمینی‌شهر
دسته بندی : خبرها / اخبار ویژه
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری