» » هاجر دباغی: به هواداران سپاهان قول خانم گلی می دهم

هاجر دباغی: به هواداران سپاهان قول خانم گلی می دهم

در تاریخ : 24.01.99
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 151
هاجر دباغی: به هواداران سپاهان قول خانم گلی می دهماگر لیگ برتر فوتبال بانوان از سرگرفته شود به هواداران فولادمبارکه سپاهان قول خانم گلی می دهم.
به گزارش موج ورزش به نقل از ایراسین، هاجر دباغی بازیکن تیم فوتبال بانوان فولاد مبارکه سپاهان با بیان این مطلب اظهار داشت: تا پایان لیگ برتر فوتبال بانوان در فصل ۹۸_۹۹ چهار بازی باقی مانده که بنده به همراه سمیه خرمی از وچان کردستان با ۲۷ گل زده صدرنشین گلزنان برتر هستیم، اما اینجا به هواداران فولاد مبارکه سپاهان قول می دهم اگر لیگ برتر از سر گرفته شود به تنهایی عنوان خانم گلی را کسب خواهم کرد.
وی ادامه داد: همه تلاش خود را انجام خواهم داد تا نامی از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در رتبه‌های بالای جدول گلزنان باشد، خوشبختانه در بازی آخری که قبل از تعطیلی لیگ به دلیل ویروس کرونا داشتیم تعداد گل‌های خود را با سمیه خرمی برابر کردم تا در 4 هفته‌ای که از لیگ برتر باقی مانده امید زیادی برای کسب عنوان خانم گلی داشته باشم.
وی پیرامون شرایط لیگ برتر بانوان در فصل گذشته بیان داشت: مشکل بزرگ فوتبال بانوان این است که از بین باشگاه‌هایی که در عرصه فوتبال آقایان تیمداری می‌کنند تنها 2 باشگاه اصفهانی فولاد مبارکه سپاهان و ذوب‌آهن هستند که به فوتبال بانوان روی آورده‌اند و سایر باشگاه‌ها در این بخش فعال نیستند، باشگاه‌های بزرگی مانند تراکتورسازی، شهرخودرو و فولاد خوزستان که خصوصی هستند به راحتی می‌توانند در عرصه فوتبال بانوان فعالیت داشته باشند، متأسفانه هیچ فعالیتی در این بخش ندارند.
هاجر دباغی با بیان اینکه لیگ برتر ۹۸_۹۹ لیگی پویا می باشد گفت: یکی از دلایلی که باعث شده لیگ خوبی داشته باشیم رسانه‌ها هستند که در این چند سال لیگ برتر فوتبال بانوان را پوشش دادند تا بازیکنان با انگیره‌تر عمل کنند و بیشتر شناخته شوند، در این فصل به دلیل تغییر داوران خیلی اذیت شدیم، امیدوارم وضعیت داوری‌ها خوب شود و در ادامه عملکرد بهتری را از داوران عزیز شاهد باشیم.
بازیکن تیم فوتبال بانوان فولاد مبارکه سپاهان در پایان اظهار داشت: در این شرایط که ویروس کرونا شیوع پیدا کرده، بنده در پارکینگ منزل تمرینات خود را بصورت انفرادی زیر نظر مربیان پیگیری می کنم اما فوتبال یک بازی گروهی است و نیاز به زمین چمن دارد، به هر حال باید همین گونه ادامه دهیم تا این ویروس نابود شود.
گفتگو: پژمان سلطانی
هاجر دباغی: به هواداران سپاهان قول خانم گلی می دهم
دسته بندی : خبرها / مصاحبه / فوتبال
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری