» » ساخت اولین سایت اهداف پروازی در گروه مهندسی ۴۲۲ نزاجا

ساخت اولین سایت اهداف پروازی در گروه مهندسی ۴۲۲ نزاجا

در تاریخ : 21.08.00
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 249
ساخت اولین سایت اهداف پروازی در گروه مهندسی ۴۲۲ نزاجااولین سایت اهداف پروازی در سطح نیروی زمینی ارتش در گروه مهندسی ۴۲۲ نزاجا احداث می شود.
به گزارش موج ورزش، چنگیز مسیب زاده مدیر تربیت بدنی و مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی نزاجا در جریان سفر استانی خود به شهر اهواز رفت و با محمدی نیا مدیر عامل باشگاه ملی حفاری، رئیس هیات تیراندازی استان خوزستان و فرماندهی گروه مهندسی ۴۲۲ نزاجا دیدار و گفت وگو کرد.
در این نشست طرفین در خصوص ساخت اولین سایت اهداف پروازی در سطح نیروی زمینی ارتش در محل گروه ۴۲۲ تبادل و صحبت کردند و اقدامات اولیه برای این اتفاق مهم توسط امیر ملکی فرمانده گروه مهندسی ۴۲۲ و مسیب زاده مدیرکل تربیت بدنی نزاجا کلید خورد.
گفتنی است مسیب زاده پیش از این نشست در یگان های هوانیروز مسجد سلیمان، تیپ ۱۹۲ اهواز ،تیپ ۳۹۲ دشت آزادگان، تیپ ۷۲ خرمشهر و قرارگاه لشگر جنوب غرب حضور یافته بود و از نزدیک با هم رزم های خود به گفت وگو پرداخت.
لازم به ذکر است در حاشیه سفر استانی سرهنگ مسیب زاده به خوزستان همایش تجلیل از نفرات و یگانهای برتر، ورزشکاران و افسران ورزش منتخب برگزار شد و مدیرکل تربیت بدنی ارتش با حضور امیر بیدادی فرماندهی قرارگاه جنوب غرب از ساخت و تجهیز امکان ورزشی یگان های مستقر استان خوزستان خبر داد.
ساخت اولین سایت اهداف پروازی در گروه مهندسی ۴۲۲ نزاجا
ساخت اولین سایت اهداف پروازی در گروه مهندسی ۴۲۲ نزاجا
دسته بندی : خبرها / اخبار ویژه
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری