» » بزرگترین فستیوال بدنسازی در اصفهان برگزار می‌شود

بزرگترین فستیوال بدنسازی در اصفهان برگزار می‌شود

در تاریخ : 25.02.01
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 71
بزرگترین فستیوال بدنسازی در اصفهان برگزار می‌شودفستیوال جایزه بزرگ مسابقات رشته‌های زیر مجموعه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام را در اصفهان برگزار می‌کند.
به گزارش موج ورزش، برای اولین بار فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در نظر دارد که فستیوال جایزه بزرگ مسابقات رشته‌های زیر مجموعه فدراسیون را از تاریخ 9 الی 12 خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار کند.
بزرگ‌ترین فستیوال بدنسازی کشور در رشته‌های فیزیک، فیتنس چلنج، فیتنس اسپرت آقایان، تک لیفت بانوان، پرس سینه آقایان، مچ اندازی و پاور لیفتینگ برای اولین بار در اصفهان همزمان با جشنواره تخصصی ملی ورزش و سلامت برگزار می‌شود.
این مسابقات به سبک نمایشگاه‌‌‌های بزرگ و روز دنیا و البته با حمایت بخش خصوصی خواهد بود. این رویداد تاثیرات بسیاری را به همراه دارد که می‌تواند در بخش اقتصادی و صنعت ورزش، تبادل و ارتباط بین فعالان ورزشی و مصرف‌کنندگان و توزیع‌کنندگان محصولات ورزشی موثر واقع شود.
به عبارتی برگزاری رویدادهای ورزشی با اقتصادی یک نقطه عطفی برای صنعت ورزش است که مورد توجه دنیا قرار گرفته است و تاثیرات بسیاری را در اقتصاد پویا و پایدار به جای می‌گذارد. با توجه به بزرگی این رویداد و تسهیلات مثبتی که می‌تواند داشته باشد نیاز به همراهی و حمایت همه جانبه دستگاه‌های ذی ربط است.
دسته بندی : خبرها / اخبار ویژه
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری