» » آئین تجلیل از بازیکن پاکت‌بیلیارد استان اصفهان

آئین تجلیل از بازیکن پاکت‌بیلیارد استان اصفهان

0
657
کد خبر: 1441
به گزارش پایگاه خبری ذره بین ورزش، متین نقدی که در دومین دوره مسابقات رنکینگ پاکت‌بیلیارد زیر 19 سال کشور به عنوان قهرمانی مسابقات دست یافته بود با حضور مسئولین محترم استانی و شهرستانی و خانواده وی به میزبانی هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان در سالن جلسات سرای ورزشکاران استان برگزار گردید.
این مراسم با حضور امیرحسین صمدانی رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان و حمید جمالی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان لنجان و جمعی از مدیران اجرایی هیات استان در سرای ورزشکاران اصفهان برگزار گردید.
امیرحسین صمدانی رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان در این مراسم ضمن تاکید بر حمایت از ورزشکاران رشته‌های زیرمجموعه از ابتدای حضور در رأس هیات گفت: امروز مراسم تجلیل از سرمایه ارزشمند هیات استان در رشته‌ پاکت بیلیارد در رده‌ سنی جوانان است و امیدواریم با حمایت‌های صورت پذیرفته و توسعه‌ امکانات شاهد رشد چشمگیر بیلیارد استان در سال‌های آتی باشیم.
صمدانی در ادامه صحبت‌های خود ضمن گزارش اجمالی از برنامه‌های عملیاتی و برنامه ریزی شده هیات استان در دوره‌ فعلی گفت: پیشرفت استان اصفهان در رشته‌های بولینگ و بیلیارد باعث تحسین همگان گردیده است و عیار مدیریت را در همه‌ی زمینه‌های ورزشی فرهنگی بهبود بخشیده است.
متین نقدی قهرمان رنکینگ پاکت‌بیلیارد زیر ۱۹سال کشور در این مراسم ضمن اشاره به حمایت‌های هیات استان از وی گفت: در این مسابقات با توانمندی و رقابت سالم توانستم با افتخار عنوان قهرمانی را کسب کنم.
متین نقدی قهرمان پاکت‌بیلیارد کشور همچنین به پاس زحمات هیات استان و رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان جام قهرمانی و مدال خود را به امیرحسین صمدانی تقدیم کرد که وی ضمن تقدیر و تشکر از این اقدام ارزشمند؛ جام قهرمانی و مدال را مجددا به متین نقدی تحویل دادند.
در پایان مراسم با حضور مسئولین با اهدای لوح تقدیر ؛ پاداش نقدی از قهرمان و مربی‌ سازنده‌ وی تجلیل بعمل آمد.
آئین تجلیل از بازیکن پاکت‌بیلیارد استان اصفهان
آئین تجلیل از بازیکن پاکت‌بیلیارد استان اصفهان
آئین تجلیل از بازیکن پاکت‌بیلیارد استان اصفهان

گزارش تصویری

عناوین بیشتر

  ذوب آهن مهدی ممی‌زاده را به خدمت گرفت

  برگزاری جشنواره مینی هندبال در استان اصفهان+تصاویر

  انتخاب علیزاده به عنوان رئیس هیات کاراته استان اصفهان+گزارش تصویری

  گزارش تصویری مجمع عمومی سالیانه هیات فوتبال استان اصفهان

  افتتاح نمایشگاه خودروها و موتور سیکلت‌های کلاسیک در اصفهان+تصاویر

  تجلیل از قایقرانان افتخارآفرین اصفهانی در آسیا + تصاویر