» » محمد صالحی: ارسال 400 خبر در 4 ماه

محمد صالحی: ارسال 400 خبر در 4 ماه

در تاریخ : 15.05.96
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 1346
محمد صالحی: ارسال 400 خبر در 4 ماهبرنامه پیشنهادی به هیات‌های ورزشی شهرستان، الگویی برای هیات‌های سایر استان‌ها خواهد شد.
به گزارش سایت موج ورزش، محمد صالحی مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی‌شهر با بیان این مطلب اظهار داشت: در 4 ماه گذشته بیش از 400 خبر به رسانه‌ها ارسال شده که از توفیق‌های روابط عمومی شهرستان خمینی‌شهر بوده است. تعامل با رسانه‌های شهرستان و استان از دیگر فعالیت‌های روابط عمومی این اداره بوده است.
وی تصریح کرد: تعامل با سایر اداره‌ها و نهاد‌ها، تعامل با امام جمعه شهرستان، تعامل با بسیج ورزشکاران، دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران، ایجاد هیئت‌های کارگری، دیدار با پیشکسوتان و قهرمانان ورزشی استان و جذب حامی مالی ، برگزاری مراسم افتتاحیه سالن شهدای اسفریز و زورخانه ذوالفقار از دیگر برنامه‌های این اداره بوده است.
مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی‌شهر گفت: در بحث هیات‌ها و ورزش‌های قهرمانی رتبه‌بندی و ارزیابی هیات‌های ورزشی را انجام دادیم و برنامه یک‌ساله پیشنهادی به هیئت‌ها بر اساس سند توسعه ملی انجام شده و الگویی برای هیات‌های سایر استان‌ها خواهد شد.
وی درباره بحث داوطلبین ورزش نیز خاطرنشان کرد: این طرح از سال آینده در شهرستان انجام می‌شود. برگزاری کلاس‌های مربیگری با درجات مختلف، بازرسی از اماکن ورزشی و توجه به ورزش معلولین شهرستان از دیگر برنامه‌های این اداره بوده است.
محمد صالحی: ارسال 400 خبر در 4 ماه
دسته بندی : خبرها / اخبار ویژه
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری