» » رسول معتمدی فارِس الباخ را پشت سر گذاشت

رسول معتمدی فارِس الباخ را پشت سر گذاشت

در تاریخ : 03.02.00
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 76
رسول معتمدی فارِس الباخ را پشت سر گذاشترسول معتمدی از استان اصفهان با پشت سر گذاشتن فارِس الباخ قطری مدعی مدال المپیک، موفق شد مدال طلای دوضرب و مجموع را در رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی آسیا از آن خود کند.
به گزارش موج ورزش، در ادامه رقابت‌های دسته 102 کیلوگرم قهرمانی وزنه برداری آسیا در ازبکستان دقایقی پیش وزنه‌برداران برای حرکت دوضرب روی تخته آمدند.
رضا دهدار بعد از کسب مدال طلای حرکت یک‌ضرب با رکورد 175 کیلوگرم، در حرکت اول دوضرب وزنه 206 کیلوگرم را بالای سر برد. انتخاب دوم او در دوضرب 214 کیلوگرم بود که موفق به مهار آن شد.
وی در حرکت سوم دوضرب نتوانست 219 کیلوگرم را مهار کند و با مجموع 389 کیلوگرم بدون مدال در مجموع و دوضرب به کار خود خاتمه داد.
رسول معتمدی از شهرستان لنجان دیگر نماینده کشورمان نیز در حرکت اول 210 کیلوگرم را به خوبی بالای سر برد. او در حرکت دوم سومین تجربه بین‌المللی‌اش نیز در مهار وزنه 220 کیلوگرم موفق عمل کرد و در حرکت سوم وزنه 227 کیلوگرم را بالای سر برد و با همین وزنه قهرمان آسیا شد. فارِس الباخ از قطر که به زحمت وزنه 174 کیلوگرم را در یک‌ضرب بالای سر برد و به نقره رسید، در حرکت اول دوضرب 222 کیلوگرم را مهار کرد اما در حرکت‌های دوم و سوم خود درحالیکه به رکورد آسیا و جهان حمله کرده بود، ناکام ماند تا هم طلای یک ضرب و هم طلای دوضرب و مجموع را به رقبای ایرانی خود واگذار کند. وزنه‌بردار قزاقستانی نیز با برنز دوضرب و مجموع به کار خود خاتمه داد تا رضا دهدار نتواند در دوضرب و مجموع مدال بگیرد.
سهراب مرادی دیگر وزنه بردار لنجانی امروز در کنار کادرفنی تیم ملی حضور داشت و به آنها برای آماده سازی دو نماینده دسته 102 کیلوگرم کمک می‌کرد.
رسول معتمدی فارِس الباخ را پشت سر گذاشت
دسته بندی : خبرها / اخبار ویژه
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری