» » رضا دهقانی:دوست دارم به سپاهان و محرم نویدکیا کمک کنم

رضا دهقانی:دوست دارم به سپاهان و محرم نویدکیا کمک کنم

در تاریخ : 12.07.99
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 52
رضا دهقانی:دوست دارم به سپاهان و محرم نویدکیا کمک کنمبازیکن تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: محرم نویدکیا سرمربی تیم فولاد مبارکه سپاهان تلاش کرد تا در لیگ قهرمانان آسیا شناخت بیشتری از تیم پیدا کند.
به گزارش موج ورزش، رضا دهقانی بازیکن تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در گفتگو با خبرنگار ایراسین پیرامون حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: ما زمانی وارد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شدیم که کادر فنی فولاد مبارکه سپاهان به تازگی تغییر کرده بود، محرم نویدکیا سرمربی تیم هم تلاش کرد تا در همین چند بازی شناخت بیشتری از تیم پیدا کند، این رقابت ها کمک بزرگی برای نویدکیا و همکارانش بود تا برنامه‌های تاکتیکی‌شان را پیاده کنند.
وی درباره قراردادش با تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: بنده یک فصل دیگر با سپاهان قرارداد دارم، البته در چند هفته اخیر با چند پیشنهاد خیلی خوب داخلی و همچنین یکی دو پیشنهاد خارجی هم مواجه شدم ولی در نهایت تصمیم به ماندن گرفتم چراکه دوست دارم به سپاهان و محرم نویدکیا کمک کنم، امیدوارم فصل خوبی را در سپاهان پشت سر بگذارم و عملکردم با رضایت کادر فنی و هواداران همراه باشد.
رضا دهقانی در خصوص شرایط فنی سپاهان بعد از حضور نویدکیا بیان داشت: تیم ما شرایط خوبی دارد و تفکرات نویدکیا هم طوری است که باید روی زمین فوتبال بازی کنیم و این مربی به ارائه فوتبال تاکتیکی تاکید ویژه‌ای دارد.
بازیکن تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در پایان گفت: مطمئن هستم با این بازیکنان و کادر فنی جزو مدعیان جدی در لیگ برتر و جام حذفی ایران هستیم، امیدوارم سپاهان در فصل جدید روزهای خوبی را تجربه کند.
رضا دهقانی:دوست دارم به سپاهان و محرم نویدکیا کمک کنم
دسته بندی : خبرها / اخبار ویژه
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری