» » مدال طلا پاراتکواندو جهان بر گردن ورزشکار اصفهانی

مدال طلا پاراتکواندو جهان بر گردن ورزشکار اصفهانی

در تاریخ : 21.09.00
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 100
مدال طلا پاراتکواندو جهان بر گردن ورزشکار اصفهانیحامد حق ‌شناس پاراتکواندوکار اصفهانی موفق شد نشان طلای قهرمانی جهان را کسب کند و بر بام جهان بایستد .
به گزارش موج ورزش، نهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان پاراتکواندو 2021 با حضور 264 هوگوپوش از 41 کشور از شنبه 20 آذرماه به میزبانی "استانبول" ترکیه آغاز و روز یکشنبه به پایان رسید.
حامد حق شناس ورزشکار اصفهانی و نماینده پاراتکواندو کشورمان در وزن 80+ کیلوگرم موفق شد با شکست تمامی رقبا عنوان قهرمانی جهان را کسب کند.
حامد حق شناس پس از یک‌دور استراحت، در اولین دیدار خود با "صفر هارپوتلو" از ترکیه مبارزه کرد و با نتیجه 17 بر 8 به برتری رسید، وی در ادامه "ایوان میدل" از آمریکا را 12 بر 3 شکست داد و مدال برنز خود را قطعی کرد.
این پاراتکواندوکار اصفهانی که در وزن 80+ کیلوگرم مبارزه می‌کند در مرحله نیمه نهایی "مهمت ساراک" از ترکیه را با نتیجه 8 بر یک از پیش‌‌رو برداشت و در فینال نیز "ایوار میکولیک" از کرواسی را علی‌رغم آسیب دیدگی که از دیدار اول گریبان‌گیر وی شد، در راند طلایی (5 بر 5) شکست داد تا عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را کسب کند و بر بام جهان بایستد.
این رقابت‌ها 14G است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 140، 84 و 50/40 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد.
مدال طلا پاراتکواندو جهان بر گردن ورزشکار اصفهانی
دسته بندی : خبرها / اخبار ویژه
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری