» » شیوع سریع ویروس کرونا در لیگ برتر والیبال

شیوع سریع ویروس کرونا در لیگ برتر والیبال

در تاریخ : 15.07.99
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 53
شیوع سریع ویروس کرونا در لیگ برتر والیبالسرپرست تیم والیبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: با توجه به ناقل بودن بازیکنان شهرداری ورامین امکان دارد کرونا به تیم سپاهان انتقال پیدا کرده باشد.
به گزارش موج ورزش، این روزها برگزاری لیگ برتر والیبال کشور با مشکلات فراوانی به دلیل شیوع سریع ویروس کرونا مواجه شده و برخی از تیم بالای سه یا چهار نفر کرونایی دارد و از طرفی برخی تیم ها و بازیکنان نمی دانند به این بیماری مبتلا شده اند، همین امر باعث می شود این ویروس را به دیگران منقل کنند، بعد از دیدار دو تیم شهرداری ورامین و فولاد مبارکه سپاهان تست کرونا ۲۰ نفر از اعضای تیم شهرداری ورامین مثبت اعلام شد و با توجه به سرعت بالای انتقال ویروس کرونا ممکن است بازیکنان تیم فولاد مبارکه سپاهان هم به این ویروس مبتلا شده باشند.
علیرضا زمانی سرپرست تیم والیبال فولاد مبارکه سپاهان اصفهان پیرامون این موضوع گفت: قبل از آغاز بازی با شهرداری ورامین به ما اطلاع دادند ابتلا پنج نفر از اعضای تیم ورامین به ویروس کرونا بود، اما در حین بازی علائم ویروس کرونا آقایان اکبر ولایی و آرش تقوی دریافت کننده های شهرداری ورامین کاملا مشهود بود.
وی ادامه داد : هر چند در جلسه قبل بازی گفتیم که باید باهم‌صادق باشیم اما حال عمومی بازیکنان شهرداری ورامین خوب نبود، ما الان هم تست کرونا بگیریم چیزی مشخص نخواهد شد، چون زمان می برد تا نتایج تست ها مشخص شود، به کادر پزشکی گفتیم‌ تیم را زیر نظر داشته باشد و اگر مورد خاصی داشتیم برای تست کرونا بفرستیم.
علیرضا زمانی با اشاره به بازی هفته هفتم مقابل شهرداری قزوین گفت: اکنون ما در قزوین هستیم، با توجه به ناقل بودن بازیکنان ورامین امکان دار کرونا به تیم فولاد مبارکه سپاهان انتقال پیدا کرده باشد اما تیم ما تا به الان هیچ مورد مشکوکی ندارد.
سرپرست تیم والیبال فولاد مبارکه سپاهان در پایان بیان داشت: ما با همان تست PCR شش روز پیش مقابل قزوین قرار خواهیم گرفت ، طبق پروتکل بهداشتی فدراسیون با تست PCR قبلی می توانیم بازی کنیم چون تست ها ۱۰ الی ۱۲ روز اعتبار دارد، قبل از سفر به ورامین هفت نفر از اعضای تیم یعنی ۴ نفر از کادر و سه نفر از بازیکنان به کرونا مبتلا شدند که ما این نفرات با خود به ورامین نبردیم و در قرنطینه خانگی به سر می برند.
شیوع سریع ویروس کرونا در لیگ برتر والیبال
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری