» » رحمان احمدی: سپاهان با وجود کادرفنی جدید متحول شد

رحمان احمدی: سپاهان با وجود کادرفنی جدید متحول شد

در تاریخ : 19.07.99
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 65
رحمان احمدی: سپاهان با وجود کادرفنی جدید متحول شدمربی گلرهای تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: ما هر بازیکنانی که قیمت عجیبی پیشنهاد می داد از جذبش منصرف شدیم.
به گزارش موج ورزش، رحمان احمدی مربی گلرهای تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان پیرامون شرایط آماده‌سازی این تیم گفت: از هفته قبل تمرینات تیم سپاهان به شکل صبح و بعد ازظهر آغاز شد و در نظر داریم با توجه به شرایط تیم، چند بازی تدارکاتی برگزار کنیم، زمان این بازی‌ها و تا حدودی تیم‌های حریف را مشخص کردیم و در زمان مناسب برای برگزاری این بازی‌ها با آنها مذاکره خواهیم کرد.
وی در خصوص حضور تیم فولاد مبارکه سپاهان در بازار نقل و انتقالات اظهار داشت: سپاهان بازیکنان خوبی از فصل قبل دارد، از این رو نیاز چندانی به جذب بازیکن جدید نداشتیم، به همین دلیل با توجه به تقویت تیم در برخی خطوط فقط دو بازیکن لازم داشتیم و جذب کردیم، اگر در ادامه نویدکیا به بازیکن دیگری نیاز داشته باشد حتما باشگاه در جهت جذب آن بازیکن اقدام خواهد کرد،
رحمان احمدی ادامه داد: برخی فوتبالیست‌ها لیاقت دریافت پول خوب دارند چراکه بسیار تاثیرگذار و توانمند هستند، برخی هم از این قانون سوءاستفاده کرده و هر مبلغی دلشان می‌خواهد می‌گویند. ما هم بازیکنانی می‌خواستیم که به دلیل قیمت عجیبی که پیشنهاد داد از جذبش منصرف شدیم.
مربی گلرهای تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان پیرامون حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: ما تلاش خودمان را در این مسابقات انجام دادیم، ولی واقعیت این است که سپاهان با وجود کادرفنی جدید متحول شده بود، هرگز به این مسابقات به چشم بازی تمرینی نگاه نکردیم و به زودی در لیگ برتر توانایی‌های سپاهان را ثابت خواهیم کرد و به عنوان یک مدعی ظاهر می‌شویم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: در دو بازی اول لیگ قهرمانان آسیا، با وجود موقعیت‌هایی که داشتیم برنده نشدیم، به مرور تفکرات مربیان جدید برای بازیکنان جا افتاد و در بازی سوم بهتر شدیم و در بازی چهارم به گل و برد رسیدیم، این پیروزی هرچند روحیه بخش بود، ولی از این رقابت‌ها حذف شدیم، این مسابقات تجربه خوبی بود تا سپاهان، بازیکنان و توانایی‌های‌مان را بیشتر بشناسیم.
رحمان احمدی: سپاهان با وجود کادرفنی جدید متحول شد
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری