» » حسن استکی: مشکلی اصلی ما آسیب‌دیدگی قاسم حدادی فر است

حسن استکی: مشکلی اصلی ما آسیب‌دیدگی قاسم حدادی فر است

در تاریخ : 22.01.00
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 69
حسن استکی: مشکلی اصلی ما آسیب‌دیدگی قاسم حدادی فر استمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: دیدار با تیم شهرخودرو مشهد، از لحاظ جدولی برای ما بسیار مهم محسوب می شود.
به گزارش موج ورزش، حسن استکی پیشکسوت فوتبال و مربی کنونی تیم ذوب آهن اصفهان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایراسین در خصوص شرایط کنونی تیمش گفت: با آمدن مجتبی حسینی در راس کادرفنی تیم فوتبال ذوب آهن، شاهد تغییرات اساسی و مطلوب بوده ایم، وی مربی کاربلدی است که با باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن آشنا بوده و برای این تیم نیز توپ زده است .
وی ادامه داد: هرچند ما نتوانستیم در نیم فصل بازیکنانی که مدنظرمان بود را جذب کنیم، اما خوشبختانه تیم از نظر فنی، دوندگی و تاکتیکی به شرایط خوبی رسیده است، انشاالله روز به روز هم بهتر شود و چاشنی شانس نیز همراه ما باشد.
چمن ورزشگاه امام رضا از حد استاندارد بلندتر است
حسن استکی با اشاره به بازی هفته بیستم مقابل شهرخودرو مشهد اظهار داشت: دیدار با تیم شهرخودرو مشهد، از لحاظ جدولی برای ما بسیار مهم محسوب می شود، هر چند بازی بیرون از خانه است. با وجود کرونا بازی داخل و بیرون خانه تفاوتی نمی‌کند. تنها چمن ورزشگاه امام رضا یک مقداری از حد استاندارد بلندتر است و این باعث می شود فشار زیادی روی بازیکنان بیاید، البته شاید شاگردان رحمتی روی این زمین عادت داشته باشند اما بلندی و کوتاهی چمن برای بازیکنان هر دو تیم است.
مربی ذوب آهن اصفهان افزود: تیم شهرخودرو در نیم‌فصل دوم دست به تغییراتی زد و بازیکنان جوانتری را به تیم اضافه کرد، از لحاظ فنی تیم خوبی است و از بایکنان دونده و تاکتیک پذیر بهره می برد. ما یک بازی با این تیم در جام حذفی انجام داده ایم، با شرایط آنها آشنا هستیم انشاالله بتوانیم روز پنجشنبه ۳ امتیاز بازی را کسب نمائیم.
مشکلی که الان داریم آسیب‌دیدگی قاسم حدادی فر است
وی به مصدومان تیم فوتبال ذوب آهن اشاره کرد و گفت: علاوه بر دارکوبیدوف مهاجم صربستانی، مشکلی که الان داریم آسیب‌دیدگی قاسم حدادی فر است که متاسفانه در یک بازی دوستانه از ناحیه زانو دچار آسیب‌دیدگی شد، انشاءالله در دو سه هفته آینده حدادی فر زودتر به تیم برگردد چراکه مهره بسیار خوبی برای ذوب آهن محسوب می شود.
پیشکسوت فوتبال اصفهان پیرامون درخشش تیم فولاد مبارکه سپاهان در لیگ برتر و جام حذفی ایران بیان داشت: خیلی خوشحالم که یک اصفهانی در راس کادر فنی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان قرار دارد، محرم نویدکیا از مکتب باشگاه سپاهان است و زحمات زیادی برای این باشگاه محتمل شده و اکنون توانایی‌اش را نشان می‌دهد.
تیم سپاهان از نظر بازیکن مشکلی ندارد
حسن استکی با بیان اینکه تفکرات محرم نویدکیا موجب موفقیت تیم فولاد مبارکه سپاهان شده است، گفت: تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان از نظر بازیکن مشکلی ندارد و در هر پست، دو بازیکن خوب و در حد تیم ملی دارد، انشاءالله سپاهان بتواند با محرم نویدکیا قهرمان لیگ برتر فصل 1399-1400 شود و در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا درخشش داشته باشد.
مربی ذوب آهن اصفهان با اشاره به لیگ قهرمانان آسیا بیان داشت: متاسفانه با توجه به اینکه تیم های ایرانی نمی توانند بازیکن خارجی جدیدی را جذب کنند و دیگر تیم های آسیایی می توانند از این پتانسیل بهره ببرند، یک مقدار توازن را به هم می‌زند، اما چیزی که خیلی واضح است، ما دیگر با کشورهای عربی مشکل فوتبالی نداریم و یک سر و گردن از آنها نیز بالاتر هستیم.
تیم لعین امارات از نظر بازیکن نسبت به فولاد غنی بود
وی تصریح کرد: تیم های عربی به خاطر وضعیت معیشتی، اقتصادی، اجتماعی و ... آن تعصب و عشقی که ما ایرانیان به فوتبال داریم را آنها ندارند، ما اگر در یک بازی ملی و یا باشگاهی پیروز نشویم، بازیکنان، کادرفنی و هواداران ما مدت ها ناراحت از عدم کسب پیروزی هستند، اما تیم های عربی حتی در 90 دقیقه فوتبال هم در لحظاتی بازی را رها می‌کنند. تیم العین امارات از نظر بازیکن نسبت به فولاد خوزستان غنی بود، زمانیکه این تیم مقابل فولاد عقب افتاد، تلاشی را از بازیکنان این تیم برای جبران نتیجه ندیدیم. وقتی با چنین تیم‌های عربی روبرو می‌شویم کسب نتیجه سهل و آسان خواهد بود.
پیشکسوت فوتبال اصفهان با بیان اینکه فعلاً مشکل مان، شرق آسیا است، افزود: وقتی که تیم های باشگاهی ایران مقابل تیم‌های کره ای و ژاپنی صف آرایی می کنند با مشکل روبرو می شوند، آنها نزدیک به پانزده سال با برنامه ریزی مطلوب پیشرفت محسوسی را داشته اند و حتی لژیونرهایی دارند که در تیم های سطح اول اروپا و جهان بازی می کنند و تاثیرگذار هستند، این بازیکنان باعث الگوسازی در کشورشان می شوند و پیشرفت فوتبالی را در بر خواهد داشت.
حسن استکی در پایان برای چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرد و اظهار داشت: امیدوارم تیم های استقلال، پرسپولیس، تراکتور و فولاد نمایندگان ایران از مرحله گروهی لیگ قهرمانان صعود کنند، پس از آن هر کدام از تیم ها که بهتر بودند و لیاقت داشتند، بتواند به مرحله بالاتری صعود کند، اما چون پرسپولیسی ها نایب قهرمان آسیا هستند به نظر من شانس بیشتری برای کسب عنوان دارند.
گفتگو: پژمان سلطانی
حسن استکی: مشکلی اصلی ما آسیب‌دیدگی قاسم حدادی فر است
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری